Menu

Forever SW-300

Cechy produktu

  • Producent Forever 

Opis

Smartwatch Forever ForeVigo SW-300 różowe złoto
Funkcje produktu

Pomiar tętna

Krokomierz

Licznik kalorii

Monitoring snu

Multisport

Samowyzwalacz aparatu

Aktualna pogoda

Wiadomości

Smartlook do kwadratu
Forever ForeVigo SW-300 aktywnie łączy styl z zaletami smartwatcha. Został zaprojektowany z myślą o wygodzie stosowania w każdej sytuacji i na każdą okazję. Ma dwa wymienne paski, stylowy wygląd i wszystkie potrzebne funkcje smartwatcha.

Stylowy wygląd

wbudowany pulsometr

Dodatkowy pasek

Obronisz swój look tarczą zegarka!
Masz wolną rękę i w ciągu kilku sekund możesz zmienić charakter smartwatcha. Zaprojektowane w rozmaitych stylach dwie bransoletki przystosują się do każdej sytuacji. Dzięki teleskopowemu łączeniu ich zamiana zajmuje kilka sekund.

genialny wygląd to nie wszystko!

dokładny czujnik zlicza liczbę przebytych kroków, rozpoznając nadmierną gestykulację. ForeVigo SW-300 podaje także przebyty dystans i liczbę spalonych kalorii. W trakcie treningu przydatny okaże się pulsometr. Zegarek analizuje sen i ma na dodatek możliwość stawiania sobie celów do osiągnięcia każdego dnia.

Kontrola od ręki!

Łączność Bluetooth 4.2 gwarantuje prędkie i bezproblemowe połączenie z Twoim smartfonem. W ten sposób ForeVigo SW-300 zezwalają na kontrolę muzyki odtwarzanej z telefonu, np. W trakcie treningu czy zatłoczonej komunikacji miejskiej. Nie musisz sięgać po smartfona zawsze, kiedy chcesz zmienić utwór.

W prawidłowym czasie

zastosowany akumulator o pojemności 180 mAh zezwala na pracę do 10 dni bez ładowania, co oznacza, iż smartwatche trzeba ładować nie częściej, niżeli trzy razy w miesiącu. A kiedy już trzeba będzie uzupełnić energię, to nie zajmie to dużo czasu. Urządzenia ładują się do pełna w 2 godziny.

Mix & Match
W pierwszym kroku wybierz pasujący do Ciebie smartwatch w kolorze różowego złota lub czarnym. Każdemu z nich możesz nadać sportowy charakter, przez dołączoną do kompletu silikonową bransoletkę. Zamień ją na metalową za każdym razem gdy potrzebujesz bardziej eleganckiego stylu.
asygnowana aplikacja Forever Smart™
Aplikacja Forever Smart łaczy telefon z zegarkiem za pośrednictwem Bluetootha. Jej zadaniem jest dodatkowo zbieranie i analizowanie danych otrzymanych ze smartwatcha. Możesz w pełni zarządzać działaniem zegarka zpoziomu Twojego telefonu.

informacje technologiczne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.