Menu

Garett Men 5S

Cechy produktu

  • Producent Garett 
  • Pojemność akumulatora 230 mAh

Opis

Smartwatch Garett Men 5S
Smartwatch męski z dotykowym wyświetlaczem! niemało funkcji sportowych, jest wodoszczelny i w każdej sytuacji zapewni Ci komunikację ze światem za pomocą powiadomień o połączeniach przychodzących i wiadomościach. Możesz za jego pomocą sterować niektórymi funkcjami swojego smartfona. Bezusterkowy kompan w pracy, na mieście, na treningu i na wakacjach.

Powiadomienia o połączeniach telefonicznych i wiadomościach tekstowych
Ktoś dzwoni do Ciebie lub pisze? Teraz za każdym razem będziesz o tym wiedzieć, nawet, gdy Twój smartfon jest głęboko w kieszeni. Ekran smartwatcha poinformuje Cię także o wiadomościach z Facebooka lub Twittera.

Krokomierz
świetne narzędzie do treningów, mierzące przebyty dystans i liczące spalone kalorie. Lecz ma również inne wykorzystania! Na przykład, by sprawdzić, czy warto iść na skróty.

Tryby sportowe
Wybierz jedną z przystępnych na liście dyscyplin, a potem ĆWICZ. Algorytm przypilnuje, byś się nie przeforsował, lecz także i nie lenił!

Monitor braku aktywności
Pożyteczne narzędzie motywujące do treningu. Zastosowany sensor monitoruje Twój ruch w określonym przedziale czasu i poinformuje Cię, gdy Twoja aktywność jest zbyt niska.

Pulsometr, Ciśnieniomierz i Pulsoksymetr
w trakcie każdego treningu kontrolujesz puls, ciśnienie i natlenienie krwi, dzięki czujnikom na nadgarstku.

Wodoszczelność IP68

certyfikat zapewnia pełną ochronę przed wodą (zanurzenie do 1 h) i całkowitą niepodatność na działanie pyłu i kurzu.

Monitor snu
zobacz swój sen! w trakcie snu puls zwalnia i sensora nie da się oszukać. Zaimplementowany pulsometr, a także detektor ruchu dostarczą Ci informacji o długości i jakości Twojego snu.

kolorowy dotykowy ekran IPS

Łatwe i wygodne sterowanie funkcjami smartwatcha i wysoki kontrast barw, zezwalający na dokładny odczyt wyświetlacza nawet w pełnym słońcu.

Sterowanie muzyką w telefonie

nad wyraz {pomocn|przydatn)e, gdy podłączysz do smartfona głośnik, by zapewnić nastrój na plenerowej imprezie. Zmieniaj utwory za pomocą swojego smartwatcha.

Szybka i prosta wymiana pasków
Uszkodzenie paska nie degraduje zegarka. W mgnieniu oka samodzielnie założysz nowy pasek.

Zdalny aparat
Nie uważasz, że chodzenie z kijkiem do selfie jest nieporęczne i mało poważne? Teraz migawkę aparatu możesz zwolnić za pomocą smartwatcha, stojąc nawet kilka metrów przed obiektywem!


Funkcje
Dotykowy ekran Bluetooth Kompatybilność z Android Kompatybilność z iOS Aplikacja z opcją GPS Powiadomienia wibracyjne Powiadomienia o wiadomościach SMS Powiadomienia o połączeniach Powiadomienia z aplikacji Wykonywanie zdjęć telefonem Sterowanie odtwarzaniem muzyki z telefonu Funkcja szukania telefonu Funkcja szukania urządzenia Pulsometr Ciśnieniomierz Pulsoksymetr Tryby sportowe Rodzaj trybów sportowych Spacer, bieganie, rower, wspinaczka, koszykówka, piłka nożna, ping-pong Krokomierz Monitor braku aktywności Monitor snu Wybudzenie ekranu ruchem ręki Stoper Minutnik Budzik Różne tarcze do wyboru Gumowy pasek Pasek wymienny Dedykowana aplikacja WearFit2.0
Pozostałe parametry
Rodzaj ekranu IPS LCD Wodoodporność IP68 (Urządzenie nie jest przystosowane do pływania) Pamięć ROM 128 MB Materiał metal/Tworzywo sztuczne Wersja Bluetooth 4.2 Zakres częstotliwości 2,4 GHz Zasięg transmisji do 10 metrów Bateria litowo-jonowa Pojemność baterii 230 mAh Czas ładowania około 2 godziny Język menu Angielski Rodzaj paska gumowy

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.