Menu

Huawei Watch Fit

Cechy produktu

  • Producent Huawei 
  • Przekątna wyświetlacza 1.4 "
  • Waga zegarka 1 g
  • Rozdzielczość wyświetlacza 400 x 400 
  • System operacyjny Android 
  • Pojemność akumulatora 300 mAh
  • Komunikacja NFC, Bluetooth, WiFi 

Opis

HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach różnych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, ale też ćwiczeń fitness realizowanych w zamkniętych pomieszczeniach.

Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg niezbędnych parametrów: dystans, tempo, tętno oraz spalone kalorie. Jeśli biegasz, na dodatek możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami tworzonymi poprzez współpracującą z nami firmę Firstbeat.

Jeśli uwielbiasz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe lub górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz tworzyć i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wyszczególnionego poprzez Ciebie celu.

Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak także działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą danych. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są przystępne w użyciu w trakcie intensywnego wysiłku.

wyświetlacz jest dotykowy. Działa w intuicyjny sposób. Użycie technice AMOLED i kontrastujących ze sobą barw sprawia,informacje wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i znaczne. Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz samoczynnie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, klasyczny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali niełatwym do pogodzenia oczekiwaniom.

ekran jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Jednocześnie obudowa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali nierdzewnej jest lekka, wytrzymała i trudna do zarysowania.

Komfort unosi także rozciągliwy pasek. Wytworzony z plastikowego kauczuku pozostaje oporny na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać różne tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

Jedne mają mają charakter sportowy, inne - tradycyjny. Dzięki temu HUAWEI Watch GT Active może być perfekcyjnym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma pojemność 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać choćby 22 godziny.

Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem genialnym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy lub triatlonowe zawody trwające kilkanaście albo więcej godzin. Lecz zegarek może pracować dłużej.

Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, automatycznie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby dwa tygodnie.staranniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

przez to pozycjonowanie jest mniej precyzyjne, a uzyskiwane wyniki zachęcają do wyciągania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości albo szybkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

dzięki temu geolokalizacja jest precyzyjniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, umożliwia bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a w rezultacie uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów w trakcie zawodów.

Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest poprzez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4, a także europejski GALILEO.Monitoring serca przez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został wyposażony w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

Funkcja pozwala na monitorowanie pracy serca przez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, żeby Cię ostrzec. Dane są przystępne z poziomu urządzenia, a także aplikacji Huawei Health.

równocześnie mogą być źródłem praktycznej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i wytwarzane w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z linii HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i precyzyjnie monitoruje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w chwili, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zacznie wybudzanie dźwiękiem, ale delikatnymi wibracjami zmniejszającymi tym sposobem poczuc

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.