Menu

Samsung Galaxy Watch 4 40mm LTE

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 R865 40mm LTE srebrny Jeszcze więcej aplikacji i udoskonalona łączność Przy współpracy z Google powstał nasz nowy system operacyjny Wear OS Powered aby Samsung. Daje Ci dostęp do najpopularniejszych aplikacji* (też od firm trzecich) i możesz cieszyć się ich niewiarygodnie prostą obsługą z poziomu nadgarstka na smartwatchu Galaxy Watch 4 R865 40mm.

* dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora. Doświadcz tego, co najkorzystniejsze w Galaxy i Google* na nadgarstku Google Pay Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i zawsze płać wygodnie, zbliżając nadgarstek do terminala płatniczego.

Mapy Google za każdym razem trafisz do celu dzięki nawigacji przystępnej na smartwatchu Galaxy Watch 4 R865 40mm. Sklep Play nieskomplikowany dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha np. Facebook Messenger czy Spotify.

YouTube Music Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Zarówno, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona. * Zgodny z systemem Android 6.0 lub nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej.

Niezgodny, gdy telefon nie obsługuje usługi Google Mobile Service. Automatyczna instalacja Aplikacje, które instalujesz na smartfonie zostaną automatycznie pobrane na zegarek Galaxy Watch 4 R865 40mm (jeśli przystępna jest ich trafna wersja).

* Synchronizacja danych - Zmiana danych w smartfonie albo smartwatchu skutkuje zapisem na obu urządzeniach. Kontrola multimediów - Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetli się kontroler multimediów.

** *Kompatybilny z Androidem 6.0 lub nowszym, powyżej RAM 1.5 GB. Nie kompatybilny, gdy telefon nie obsługuje Usługi przenośnej Google. ** dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora.

Łączność LTE Łączność LTE* zagwarantuje prędki dostęp do Internetu za pomocą smartwatcha. Zezwala na korzystanie z muzyki, nawigacji, a także informacji online nawet, gdy nie masz przy sobie smartfona. W stałym kontakcie - Nie Ci trzeba mieć przy sobie smartfona, żeby prowadzić rozmowy telefoniczne czy odbierać wiadomości od znajomych.

** Odbieraj wiadomości - Na ekranie smartwatcha Galaxy Watch 4 R865 40mm możesz śledzić posty w mediach społecznościowych, by być zawsze na bieżąco. ** Stały dostęp do Internetu - Na ekranie zegarka sprawdzisz dane dotyczące pogody, przychodzące maile czy newsy, masz także stały dostęp do aplikacji w sklepie Google Play.

** Słuchaj muzyki online - Dzięki strumieniowemu przesyłowi utworów online Twoja ulubiona muzyka jest zawsze z Tobą. *** Nawigacja online - Z Galaxy Watch4 zawsze trafisz do celu. Wyświetl na ekranie mapy Google i wyszukaj najlepszą drogę.

* dostępność modelu LTE może się różnić w zależności od kraju i operatora. ** Wymagany smartfon z systemem Android 10 albo wyższym oraz smartwatch zalogowane na konto Samsung *** Streaming muzyki może powiększyć zu...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.