Menu

Samsung Galaxy Watch 4 44mm LTE

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 R875 44mm LTE srebrny Jeszcze więcej aplikacji i udoskonalona łączność Przy współpracy z Google powstał nasz nowy system operacyjny Wear OS Powered aby Samsung. Daje Ci dostęp do najpopularniejszych aplikacji* (w dodatku od firm trzecich) i możesz radować się ich niewiarygodnie prostą obsługą z poziomu nadgarstka na smartwatchu Galaxy Watch 4 R875 44mm.

* dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora. Doświadcz tego, co najkorzystniejsze w Galaxy i Google* na nadgarstku Google Pay Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i zawsze płać wygodnie, zbliżając nadgarstek do terminala płatniczego.

Mapy Google za każdym razem trafisz do celu dzięki nawigacji dostępnej na smartwatchu Galaxy Watch 4 R875 44mm. Sklep Play prosty dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha np. Facebook Messenger czy Spotify.

YouTube Music Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Jednocześnie, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona. * Zgodny z systemem Android 6.0 lub nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej.

Niezgodny, gdy telefon nie obsługuje usługi Google Mobile Service. Automatyczna instalacja Aplikacje, które instalujesz na smartfonie zostaną automatycznie pobrane na zegarek Galaxy Watch 4 R875 44mm (jeśli dostępna jest ich optymalna wersja).

* Synchronizacja danych - Zmiana danych w smartfonie lub smartwatchu skutkuje zapisem na obu urządzeniach. Kontrola multimediów - Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetli się kontroler multimediów.

** *Kompatybilny z Androidem 6.0 lub nowszym, powyżej RAM 1.5 GB. Nie kompatybilny, gdy telefon nie obsługuje Usługi mobilnej Google. ** przystępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego albo operatora.

Łączność LTE Łączność LTE* gwarantuje prędki dostęp do Internetu za pomocą smartwatcha. Pozwala na korzystanie z muzyki, nawigacji i informacji online nawet, gdy nie masz przy sobie smartfona. W stałym kontakcie - Nie Ci potrzeba posiadać przy sobie smartfona, żeby prowadzić rozmowy telefoniczne czy odbierać wiadomości od znajomych.

** Odbieraj wiadomości - Na ekranie smartwatcha Galaxy Watch 4 R875 44mm możesz śledzić posty w mediach społecznościowych, by być zawsze na bieżąco. ** Stały dostęp do Internetu - Na ekranie zegarka sprawdzisz informacje dotyczące pogody, przychodzące maile czy newsy, masz także stały dostęp do aplikacji w sklepie Google Play.

** Słuchaj muzyki online - Dzięki strumieniowemu przesyłowi utworów online Twoja ulubiona muzyka jest zawsze z Tobą. *** Nawigacja online - Z Galaxy Watch4 zawsze trafisz do celu. Wyświetl na ekranie mapy Google i wyszukaj najlepszą drogę.

* dostępność modelu LTE może się różnić w zależności od kraju i operatora. ** Wymagany smartfon z systemem Android 10 lub wyższym oraz smartwatch zalogowane na konto Samsung *** Streaming muzyki może powiększyć zu...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.