Menu

Samsung Galaxy Watch 4 44mm

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC 

Opis

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 44mm R870 Samsung Galaxy Watch 4 Możliwość płatności zbliżeniowych z Google Pay Jeszcze więcej aplikacji dzięki Wear OS i dostępowi do sklepu Google Play Asystent zdrowotny z funkcjami pomiaru ciśnienia i EKG* Funkcje Fitness, Twój osobisty trener Jest lekki i gustowny.

posiada wąską ramkę i czytelny wyświetlacz Ekosystem Galaxy, współpracuje z innymi urządzeniami * Wymaga smartfona Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 lub nowszym oraz urządzenia Galaxy Watch4 Classic do sparowania.

Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań z zastosowaniem Samsung Health Monitor. Samsung Health Monitor to oprogramowanie będące wyrobem medycznym. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z „Instrukcją użytkowania" oraz „Ostrzeżeniami" dotyczącymi wyrobu medycznego Samsung Health Monitor.

Nagranie EKG albo aplikacja Samsung Health Monitor nie są przeznaczone do wykrywania ataku serca. Nie są przeznaczone do zastępowania klasycznych metod diagnozowania lub leczenia. Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych.

Jeszcze więcej aplikacji i lepsza łączność Nowy system operacyjny Wear OS Powered żeby Samsung powstał przy współpracy z Google. W efekcie zyskujesz dostęp do najpopularniejszych aplikacji* (jeszcze od firm trzecich) i możesz cieszyć się ich niewiarygodnie prostą obsługą z poziomu nadgarstka.

* dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora. Doświadcz tego, co najlepsze w Galaxy i Google* na nadgarstku Google Pay Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i zawsze płać wygodnie, zbliżając nadgarstek do terminala płatniczego.

Mapy Google za każdym razem trafisz do celu dzięki nawigacji przystępnej na nadgarstku. Sklep Play nieskomplikowany dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha np. Facebook Messenger czy Spotify. YouTube Music Słuchaj swej ulubionej muzyki.

jednocześnie, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona. Automatyczna instalacja Aplikacje, które instalujesz na smartfonie automatycznie pobierane są na smartwatcha (jeśli dostępna jest ich trafna wersja).**Synchronizacja danych Zmiana danych w smartfonie lub smartwatchu zostanie zapisana na obu urządzeniach.

Kontrola multimediów Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetlony zostanie kontroler multimediów***. * Funkcje dostępne w aplikacji Samsung Health Monitor, do pobrania z Galaxy Store.

Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań dostarczonych przez aplikację Samsung Health Monitor. Wymaga smartfona Galaxy z Android 7.0 lub nowszym, a w odniesieniu do funkcji pomiaru ciśnienia – także klasyczny ciśnieniomierz do kalibracji.

detale na shm.samsung.pl. ** Kompatybilny z Androidem 6.0 albo nowszym, powyżej RAM 1.5 GB. Nie kompatybilny, gdy telefon nie obsługuje Usł...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.