Menu

Samsung Galaxy Watch 4 46mm

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Rozdzielczość wyświetlacza 450 x 450 
  • Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC 

Opis

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZSAEUE 46mm srebrny Jeszcze więcej aplikacji i ulepszona łączność Wraz z Google zaprojektowaliśmy nowy system operacyjny Wear OS Powered aby Samsung, dając Ci dostęp do najpopularniejszych aplikacji*, także od firm trzecich, bezpośrednio z poziomu smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZSAEUE i umożliwiając Ci ich niewiarygodnie prostą obsługę.

Wszystkie dane możesz monitorować w jednej, prawidłowo Ci znanej aplikacji Samsung Health. *przystępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora.

Doświadcz tego, co najkorzystniejsze w Galaxy i Google* na nadgarstku Google Pay: Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i za każdym razem płać wygodnie, zbliżając dłoń do terminala płatniczego. Mapy Google: za każdym razem trafisz do celu dzięki nawigacji przystępnej na nadgarstku.

Sklep Play: łatwy dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZSAEUE np. Facebook Messenger czy Spotify. YouTube Music: Słuchaj swojej ulubionej muzyki.

zarówno, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona. *Zgodny z systemem Android 6.0 albo nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej. Niezgodny, gdy telefon nie obsługuje usługi Google Mobile Service.

automatyczna instalacja. Synchronizacja informacji. Kontrola multimediów samoczynna instalacja: Aplikacje instalowane na smartfonie automatycznie pobierane są na smartwatcha (jeśli przystępna jest ich adekwatna wersja).* Synchronizacja danych: Gdy zmienisz informacje w smartfonie lub smartwatchu Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZSAEUE zostaną one zapisane na obu urządzeniach.

Kontrola multimediów: Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetlony zostanie kontroler multimediów.** *Kompatybilny z Androidem 6.0 lub nowszym, powyżej RAM 1.5 GB. Nie kompatybilny, gdy telefon nie obsługuje Usługi przenośnej Google.

**przystępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego albo operatora. Ponadczasowy, premium design wykonany ze stali rdzoodpornej, by wytrzymać próbę czasu.

Trudno pomylić go z innym smartwatchem - ma typową sylwetkę, w której linia tarczy płynnie łączy się z paskiem. Dzięki ogromnemu wyborowi tarcz i wymiennym paskom smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZSAEUEprzystosuje się do Twoich potrzeb i stylu życia.* *dostępne modele pasków mogą się różnić w zależności od kraju.

dostępne barwy mogą różnić się w zależności od kraju. Galaxy Watch4 Classic. Zna się na Tobie Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZSAEUE zyskał ulepszony monitoring zdrowia i aktywności fizycznej.

dzięki temu lepiej zrozumiesz swoje ciało, aby zachować korzystne samopoczucie i poprawiać swoje wyniki sportowe. Szybka analiza składu ciała (BIA) Jedno dotknięcie smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZS...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.