Menu

Withings Move

Cechy produktu

  • Producent Withings 

Opis

Pierwszy na świecie analogowy zegarek z funkcją EKG i możliwością wykrycia migotania przedsionków


Zaprojektowany przez inżynierów. Zweryfikowany poprzez kardiologów.
Zegarek Move ECG to efekt współpracy ekspertów Withings i kardiologów z szanowanych instytucji medycznych.

EKG zawsze pod ręką
Gdziekolwiek jesteś, w dowolnym momencie – z Withings Move ECG za każdym razem możesz wykonać EKG. Poczułeś kołatanie lub nieregularny rytm serca? wystarczy, iż wciśniesz koronę, a następnie dwoma palcami obejmiesz kopertę zegarka. Po 30 sekundach otrzymasz wyniki badania EKG, które stanowią dokumentację medyczną i mogą być wykorzystane w trakcie wizyty u lekarza. Funkcja EKG certyfikat medyczny, a wyniki badania stanowią dokumentację medyczna, która może być wykorzystana poprzez lekarza.

EKG – dlaczego należy je wykonywać?
w trakcie badania EKG można wykryć migotanie przedsionków. To najczęstsze zaburzenie rytmu serca, które może prowadzić do jego niewydolności. Występuje niejednokrotnie nagle i nie zawsze udaje się je zdiagnozować w trakcie planowej wizyty u lekarza. Migotanie przedsionków jest przyczyną aż 30% udarów mózgu. Rozszerza jeszcze ryzyko zawału serca. Możliwość regularnego monitorowania stanu zdrowia serca za pomocą tak zaawansowanego badania jakim jest EKG, zasadnicza zwiększa szansę na wprowadzenie optymalnego leczenia w odpowiednim czasie.

Szybka reakcja – szansa na życie
Aplikacja Health Mate analizuje na bieżąco wyniki pomiaru rytmu serca i zawiadamia, czy wykryto objawy migotania przedsionków. W sytuacji niepokojących wyników zalecany jest kontakt z lekarzem. Aplikacja pozwala na przesłanie badania lekarzowi w formie PDF.

Zaprojektowany, aby towarzyszyć Ci przez cały dzień

Move ECG to także zwykły zegarek. Poza czasem, wskaże w dodatku dane o Twojej aktywności fizycznej. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca wykonanie 10 000 kroków dziennie w celu zmniejszenie ryzyka chorób serca. Move ECG będzie na bieżąco śledził Twoje postępy.

Ćwiczenia na siłowni? Uruchom tryb trening! Zegarek rozpozna automatycznie typ aktywności, a po zakończeniu treningu możesz sprawdzić w aplikacji Health Mate wszystkie jego parametry.

Dzięki połączeniu GPS, w aplikacji Health Mate, możesz sprawdzić przebyty dystans, czas pokonania konkretnego odcinka oraz trasę jazdy na rowerze czy biegu na mapie.

Woda to Twój żywioł? Move ECG jest wodoodporny do głębokości 50m. Możesz wbiec do morza, wskoczyć do basenu albo tylko zabrać prysznic. Jeśli postanowisz popływać, zegarek samoczynnie rozpozna tę aktywność i przekaże informacje do aplikacji Health Mate.

To był długi i wyczerpujący dzień. Czas odpocząć. Withings Move ECG rozpozna samoczynnie, kiedy zasypiasz i monitoruje również jakość Twojego snu. Dowiedz się jak śpisz, ile trwa sen płytki, a ile głęboki, czy niejednokrotnie się budzisz. Delikatny budzik wibracyjny, w podanym zakresie czasu, wynajdzie najlepszy moment by wyrwać Cię z łóżka.

Specyfikacja

wymiary:
Średnica: 38mm
Grubość: 13mm
Szerokość paska: 18mm
Waga: 32g

barwy: biało niebieski, czarno żółty

Wodoodporność - do 50 m (5 ATM)

EKG
Dolna obudowa i górna ramka (elektrody) ze stali nierdzewnej.
Aby wykonać EKG, należy nacisnąć koronę, a następnie przytrzymać kopertę zegarka przez 30 sekund. Zegarek odlicza pozostały czas (wskazówka na mniejszej tarczy) i delikatnie wibruje na końcu pomiaru.

Monitorowanie aktywności
samoczynne rozpoznawania ponad 30 aktywności: spacer, bieg, pływanie, jazda na rowerze
GPS – zezwala na śledzenie trasy w trakcie aktywności

Bateria
Do 12 miesięcy, nieskomplikowana do podmiany bateria guzikowa (CR2430)

Czujniki
EKG (3 elektrody) | Wysokościomierz | Akcelerometr

Bluetooth
Bluetooth Low Energy - do synchronizacji z Health Mate
Funkcja Connected GPS wymaga włączenia Bluetooth i udostępnienia lokalizacji


wymogi
Korzystanie z pełnej funkcjonalności Move ECG wymaga instalacji na smartfonie lub tablecie aplikacji Health Mate przystępnej na iOS (wersja iOS 10 albo nowsza) i Android (wersja 6.0 lub nowsza).

Opakowanie posiada
Zegarek Withings Move ECG z paskiem
Krótka instrukcja w języku polskim, angielskim, francuskim i niemieckim
Bateria CG2430

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.