Menu

TOMMEE TIPPEE 42401068 2szt 3m+ Ultra Smoczek do butelek silikonowy średni przepływ | DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Tommee Tippee 
  • Typ smoczka silikonowy 

Opis

Butelka tommee tippee z kolekcji Ultra to butelka dla niemowląt jak żadna inna. 85% mam, które doświadczyły ulewania i marudzenia w trakcie karmienia przyznało, że jest to najlepsza butelka jaką kiedykolwiek stosowały.

Gdy spodziewasz się dziecka nawet proste rzeczy prędko się komplikują – bardziej niżeli mogłaś przypuszczać. Sądzimy,wybór optymalnej butelki dla niemowlęcia to jedna rzecz, o którą nie powinni się martwić rodzice.

sporo butelek zapewnia poprawne ssanie albo zarys jak pierś albo redukcje połykanego powietrza - butelka Ultra ma to wszystko!

właściwości produktu:

Naturalne ssanie

Super pokaźny smoczek na szyjce butelki Ultra oferuje bardziej zbliżony do piersi zarys, upraszczający dziecku ułożenie ust do ssania. Smoczek wykonany jest z super finezyjnego, wysokiej klasy silikonu, który pozwala na mu ruch w wielu kierunkach, tak jak pierś, kopiując naturalną prace piersi. Butelka jak-pierś usprawnia karmienie na przemian piersią i z butelki.

Strefa uszczelniająca

Wyprofilowana strefa jest w oryginalny sposób zastosowana w smoczek Ultra i znakomicie dopasowuje się do otwartych ust dziecka. Zezwala na ona dziecku szczelne objęcie smoczka ustami, co pomaga zniżać przyjmowanie powietrza i dyskomfort. Pomaga także zapobiegać kapaniu mleka, żeby karmienie było bardziej wygodne

perfekcyjny przepływ

progresywny, ustawiony pod kątem smoczek butelki Ultra zagwarantuje bardziej komfortową, pionową pozycję karmienia dla dziecka, a także równomierny przepływ mleka do smoczka aż do samego końca karmienia.

Opakowanie zawiera:

2x smoczek do butelki z kolekcji Ultra 3m+ (2) o średnim przepływie

Zapraszamy do obejrzenia filmu o butelce Ultra

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.