Menu

TOMMEE TIPPEE 42401568 2szt 6m+ Ultra Smoczek do butelek silikonowy duży przepływ | DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Tommee Tippee 
  • Typ smoczka silikonowy 

Opis

Butelka tommee tippee z serii Ultra to butelka dla niemowląt jak żadna inna. 85% mam, które doświadczyły ulewania i marudzenia w trakcie karmienia przyznało, że jest to najlepsza butelka jaką kiedykolwiek stosowały.

Gdy spodziewasz się dziecka nawet proste rzeczy szybko się komplikują – bardziej aniżeli mogłaś przypuszczać. Sądzimy,wybór trafnej butelki dla niemowlęcia to jedna rzecz, o którą nie powinni się martwić rodzice.

sporo butelek zapewnia poprawne ssanie albo zarys jak pierś albo redukcje połykanego powietrza - butelka Ultra ma to wszystko!

parametry produktu:

Naturalne ssanie

Super obfity smoczek na szyjce butelki Ultra proponuje bardziej zbliżony do piersi zarys, ułatwiający dziecku ułożenie ust do ssania. Smoczek wyprodukowany jest z super delikatnego, wysokiej klasy silikonu, który zezwala na mu ruch w wielu kierunkach, tak jak pierś, kopiując naturalną prace piersi. Butelka jak-pierś ułatwia karmienie na przemian piersią i z butelki.

Strefa uszczelniająca

Wyprofilowana strefa jest w oryginalny sposób zaimplementowana w smoczek Ultra i genialnie dopasowuje się do otwartych ust dziecka. Zezwala na ona dziecku szczelne objęcie smoczka ustami, co pomaga zniżać przyjmowanie powietrza i dyskomfort. Pomaga także uniemożliwiać kapaniu mleka, żeby karmienie było bardziej komfortowe

rewelacyjny przepływ

nowoczesny, ustawiony pod kątem smoczek butelki Ultra zagwarantuje bardziej komfortową, pionową pozycję karmienia dla dziecka i równomierny przepływ mleka do smoczka aż do samego końca karmienia.

Opakowanie mieści:

2x smoczek do butelki z linii Ultra 6m+ (3) o szybkim przepływie

Zapraszamy do obejrzenia filmu o butelce Ultra

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.