Menu

amiplay Smycz regulowana 6 in 1 Reflective L Czerwony

Cechy produktu

  • Producent amiplay 
  • Rodzaj smycz 

Opis

amiplay Reflective Smycz regulowana 6in1 L 100 – 200 x 2 cm czerwona dla psa

Przeznaczenie Smyczy regulowanej 6in1 Reflective L dla psa
Smycz spacerowa dla psów ras obszernych. Przepinana na przeróżne długości, wytwarzana z najwyższej jakości tworzyw, trwała, idealna na miejskie spacery i długie wędrówki. Rozszerzona widoczność po zmroku, dzięki wszytym niciom odblaskowym.

Charakterystyka Smyczy dostosowywanej 6in1 Reflective L dla psa

Specyfikacja produktu:
typ: smycz regulowana
Producent: amiplay
linia: Reflective
Model: przepinana 6in1
rozmiar: L
Długość niepokaźna: 100 cm
Długość maksymalna: 200 cm
Szerokość taśmy: 2 cm
Przeznaczenie: obfity pies
Materiał: taśma polipropylenowa z odblaskową nicią
Kolor: czerwony

Smycz z linii Reflective 6 in 1 to wspaniały wybór na codzienne spacery. Znakomicie sprawdza się jednocześnie u psów dorosłych jak i u szczeniąt w trakcie nauki chodzenia na smyczy. Ma regulację długości, dzięki której możemy przypasować ją do każdej sytuacji. Kiedy pies ma być blisko np. Przy przejściu poprzez ulicę bądź mijaniu przechodniów można spiąć smycz na długość minimalną, czyli 115 cm. Jeśli można pozwolić na obszerniejszą swobodę możemy spiąć smycz na długość 140 cm, natomiast po całkowitym rozpięciu można otrzymać smycz o długości 2 m, co pozwala psu na swobodę i eksploatację terenu bez szarpania opiekuna. Jest to znakomite rozwiązanie dla szczeniąt, które są wyjątkowo interesujące świata.

Smycz wyprodukowana jest z niezwykle wytrzymałej taśmy, opornej na warunki atmosferyczne, więc znakomicie stanie na wysokości zadania w trakcie długich wędrówek. Dodatkowo wplecione w nią nici odblaskowe istotnie rozszerzają bezpieczeństwo i widoczność podczas spaceru po zmroku. Jest przystępna w czyszczeniu, wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką albo wyprać, gdy zajdzie taka potrzeba i znów jest gotowa do użycia. Smycz ma dwa karabińczyki, jeden do luźnego przypięcia do szelek bądź obroży, natomiast drugi do regulacji długości.
Dodatkowym atutem jest możliwość wyprowadzania dwóch psów na jednej smyczy bądź przepięcie jej poprzez ramię tym samym uwalniając ręce. Smycz jest usztywniona przy karabińczyku i uchwycie co powoduje, że jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia.

linia Reflective asygnowana jest dla miłośników aktywnego spędzania czasu z psem, wyjątkowo tych, którzy wysoko cenią bezpieczeństwo. Firma amiplay wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom stwarzając produkty wysokiej jakości, które będą służyły poprzez nad wyraz długi czas. Na dodatek są one nietrudne w utrzymaniu czystości, ponieważ jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, można je wyprać i znów są gotowe na kolejne przygody! Bogata kolorystyka pozwala tworzyć komplety pasujące do każdego pupila, natomiast odblaskowe nici powiększają bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku.

mocne strony Smyczy dostosowywanej Reflective 6 in 1 L dla psa:
dostosowywana długość;
odblaskowe nici powiększające bezpieczeństwo;
możliwość użycia smyczy na 6 sposobów;
solidne karabińczyki;
możliwość wyprowadzenia dwóch psów naraz;
świetna dla szczeniąt, a także psów dorosłych;
dobrze leży w rąk;
wytrzymała;
łatwa w czyszczeniu;
możliwość prania;
wytworzona z najwyższej jakości tworzyw;
wyprodukowana w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.