Menu

Flexi New Classic Smycz linka M 8m czarna [FL-2825]

Cechy produktu
  • Producent Flexi 
  • Rodzaj smycz 
Opis

Więcej swobody w trakcie spacerów: smycz samoczynna New Classic producenta flexi daje Twojemu psu dużo swobody ruchu na obszarze o promieniu 8 metrów. Pasek samoczynnie skraca się i wydłuża, zależnie od odległości, dlatego w trakcie spaceru Twój pies może pokonać trasę trzykrotnie dłuższą aniżeli Ty.

równocześnie w każdej chwili możesz go zatrzymać i sprawić, iż do Ciebie podejdzie: jest to realne dzięki funkcji hamowania, aktywowanej za naciśnięciem przycisku. Można ją włączyć na stałe, wtedy smycz ułatwi prowadzenie psa.

Smycz flexi New Classic, wymiar M, utrzymana w minimalistycznej, stylowej czerni, pasuje dla psów o masie ciała do 20 kg. W razie potrzeby do smyczy można przymocować praktyczne akcesoria, takie jak otwierany z dwóch stron pojemnik Mulitbox, służący do przechowywania przysmaków lub woreczków na odchody, a także system oświetlenia LED z przednią i tylną lampką, udoskonalający widoczność w ciemności i zapewniający pokaźniejsze bezpieczeństwo w trakcie spacerów.

klasyczna smycz producenta flexi została stworzona z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Ręcznie tworzony produkt znamionuje się adekwatną do jakości ceną i został doceniony przez posiadaczy psów w ponad 90 krajach.

Smycz linowa flexi New Classic M, czarna, 8 m w skrócie: Czarna smycz linowa, 8 m długości. Rozmiar M: dla psów do 20 kg. Wygodna w użyciu: pasek automatycznie wydłuża się i skraca. Pasek nie zwisa: smycz zawsze jest lekko naprężona i nie ciągnie się po ziemi, dzięki czemu nie brudzi się.

Funkcja hamowania: pasek można zablokować na określonej długości, lekko wciskając przycisk; zezwala na to hamowanie i prowadzenie psa przy nodze. Maksymalna swoboda ruchów: gwarantuje przestrzeń i pozwala na dokonywanie odkryć bez utraty kontroli.

praktyczne akcesoria (do kupienia oddzielnie): Multi-Box: pojemnik na przysmaki albo woreczki na odchody otwierany z obu stron. LED Lighting System: z przednią i tylną lampką, udoskonalona widoczność po zmroku.

Z elementami odblaskowymi. Z pętlą bezpieczeństwa: uniemożliwia zwinięciu się smyczy w razie pęknięcia obroży. Wysoka jakość wykonania: najwyższa jakość wykorzystywanych komponentów, odporność i solidność, z chromowanym karabińczykiem.

Made in Germany: wykonana ręcznie w znanej niemieckiej firmie rodzinnej, renomowanej na całym świecie. Kolor: czarny. Materiał: tworzywo sztuczne. Waga: około 350 g.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.