Menu

Flexi New Classic Smycz taśma M 5m czarna [FL-2220]

Cechy produktu

  • Producent Flexi 
  • Rodzaj smycz 

Opis

Czarna smycz samoczynna marki flexi daje Twojemu psu dużo swobody ruchu: ponieważ mocny pasek płynnie skraca się i wydłuża, zależnie od odległości, w trakcie spaceru Twój pies może pokonać trasę trzykrotnie dłuższą niż Ty.

jednocześnie poprzez cały czas kontrolujesz sytuację. Smycz o długości 5 metrów jest zawsze lekko naprężona, nie zwisa i można ją zablokować na danej długości za pomocą jednego kliknięcia. Zoptymalizowany wylot paska powoduje, iż smycz nie skręca się ani nie plącze.

Smycz flexi New Classic w rozmiarze M nadaje się dla psów o masie ciała do 25 kg. Za pomocą przycisku aktywujesz funkcję hamowania, którą można w dodatku włączyć na stałe – będzie ona w razie potrzeby hamować Twojego psa i zmuszać go do chodzenia przy nodze.

Do smyczy można przymocować praktyczne akcesoria, takie jak otwierany z dwóch stron pojemnik Mulitbox, służący do przechowywania przysmaków lub woreczków na odchody oraz system oświetlenia LED z przednią i tylną lampką, udoskonalający widoczność w ciemności i zapewniający obszerniejsze bezpieczeństwo podczas spacerów.

tradycyjna smycz producenta flexi została wyprodukowana z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Ręcznie wykonany produkt znamionuje się słuszną do jakości ceną i został doceniony poprzez posiadaczy psów w ponad 90 krajach.

Smycz taśmowa flexi New Classic M, czarna, 5 m w skrócie: Czarna smycz samoczynna, 5 m długości. Rozmiar M: dla psów o wadze do 25 kg. Wygodna w użyciu: pasek samoczynnie wydłuża się i skraca. Zoptymalizowany wylot paska: uniemożliwia skręcaniu się lub zaczepianiu taśmy, pozwala na płynne skracanie i wydłużanie.

Taśma nie zwisa: smycz zawsze jest lekko naprężona, nie ciągnie się po ziemi i nie brudzi się. Funkcja hamowania: pasek można zablokować na określonej długości, lekko wciskając przycisk; zezwala na to hamowanie i prowadzenie psa przy nodze.

Maksymalna swoboda ruchów: zagwarantuje przestrzeń i pozwala na dokonywanie odkryć bez utraty kontroli właściciela nad sytuacją. Funkcjonalne akcesoria (do kupienia oddzielnie): Multi-Box: pojemnik na przysmaki albo woreczki na odchody otwierany z obu stron.

LED Lighting System: z przednią i tylną lampką, lepsza widoczność po zmroku. Z pętlą bezpieczeństwa: zapobiega zwinięciu się smyczy w razie pęknięcia obroży. Wysoka jakość wykonania: najwyższa jakość stosowanych części, trwałość i odporność, z chromowanym karabińczykiem.

Made in Germany: tworzona ręcznie w znanej niemieckiej firmie rodzinnej, uznanej na całym świecie. Kolor: czarny. Materiał: tworzywo sztuczne. Waga: około 300 g.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.