Menu

Flexi NEW NEON Smycz automatyczna S 5m /15kg TAŚMA

Cechy produktu

  • Producent flexi 
  • Rodzaj smycz 

Opis

Dzięki elastycznej smyczy New Neon Roll Ty i Twój czworonożny przyjaciel jesteście widoczni już z daleka, choćby w ciemności. Po obu stronach czarnej pokrywy znajdują się odblaskowe naklejki. Dodatkowo taśma, przycisk i uchwyt bezpieczeństwa utrzymane są w jaskrawym, neonowo-żółtym odcieniu.

Smycz gwarantuje większe bezpieczeństwo, nawet w późnych godzinach lub w ponure, zimowe dni. Równocześnie dajesz psu dużą swobodę ruchów w trakcie wspólnego spacerowania: 5-metrowa smycz automatycznie rozwija się i zwija z powrotem, gdy się zbliżasz.

Twój pies może spokojnie zaspokoić swoją ciekawość, a Ty nie tracisz nad nim kontroli. Taśma zawsze jest lekko napięta, nie zwisa, co pozwala na natychmiastowe jej zablokowanie przez naciśnięciem przycisku.

W razie potrzeby jednym kliknięciem można aktywować blokadę, aby przytrzymać psa albo poprowadzić go koło nogi. Ten progresywny wariant smyczy automatycznej flexi spełnia najwyższe standardy jakości i komfortu.

Przemyślany projekt, ręcznie tworzony w Niemczech, przekonuje już miliony właścicieli psów w ponad 90 krajach dzięki uczciwemu stosunkowi ceny do jakości. Smycze flexi New Neon 5 m w skrócie: Smycz samoczynna o 5 metrowym zasięgu w czarno-neonowo-żółtym odcieniu.

Jaskrawy design zagwarantuje prawidłową widoczność: z odblaskowymi naklejkami i neonowożółtymi elementami (uchwyt, przycisk i smycz). Pokaźniejsze bezpieczeństwo w ciemności: poprawnie widzialna z daleka, nawet o zmierzchu, w pochmurne dni albo w nocy.

wygodne stosowanie: smycz samoczynnie wysuwa się i cofa w chwili zbliżania. Smycz nie zwisa: ponieważ smycz jest zawsze lekko napięta, nigdy nie ociera o ziemię i nie brudzi się. System blokowania: smycz można zablokować lekko przyciskając guzik, żeby w razie zapotrzebowania ekspresowo przyciągnąć, zatrzymać psa lub prowadzić go przy nodze.

Maksymalna swoboda ruchów: 5 metrowy zasięg smyczy pozwala psu na eksploatację otoczenia i zaspokojenia ciekawość, a Ty nie tracisz nad nim kontroli. Z bezpiecznym uchwytem: zapobiegającym odskoczeniu smyczy w sytuacji, gdy pies się zerwie.

Wysoka jakość wykonania: najwyższa jakość wszystkich użytych składników, potężna i stabilna, z chromowanym zapięciem. Wytwarzano w Niemczech: tworzone ręcznie w niemieckiej firmie rodzinnej, popularne na całym świecie.

Kolor: czarny, neonowo-żółty. Materiał: tworzywo sztuczne. Rodzaje smyczy flexi New Neon 5 m: typ Maksymalna waga psa Waga smyczy S 15 kg ca. 200 g M 25 kg ca. 300 g L 50 kg ca. 350 g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.