Menu

FLEXI Smycz automatyczna SPECIAL GIANT PROFESSIONAL L taśma neon 10 m - do 50 kg

Cechy produktu
  • Producent Flexi 
  • Rodzaj smycz 
Opis
FLEXI Smycz automatyczna SPECIAL GIANT PROFESSIONAL L taśma neon 10 m - do 50 kg FLEXI Smycz samoczynna SPECIAL GIANT PROFESSIONAL L taśma neon 10 m - do 50 kg

Flexi Giant to linia czterech najbardziej trwałych smyczy dla psów wyjątkowo ciężkich albo porywczych. Ten model dedykowany jest dla psów o masie ciała do 50 kg o długości 10 m. Zagwarantuje to swobodę Twojemu podopiecznemu, a jednocześnie nie odbiera Ci nad nim kontroli. Perfekcyjnie wyprofilowana rączka, odblaskowa niezwykle wytrzymała taśma to dopełniające mocne strony tego artykułu. Mechanizm znajdujący się w zintegrowanej z rączką obudowie, pozwala na płynny niczym niezmącony ruch Twojemu pupilowi. przy pomocy specjalnego przycisku znajdującego się na rączce, a zaprojektowanego tak,użyć go kciukiem możesz bez problemu zablokować taśmę na dowolnie wybranej przez Siebie długości. Smycz samoczynnie zwija się i rozwija maksymalnie do 10 metrów.

Produkty Flexi są wyprodukowane z najkorzystniejszych tworzyw. SPECIAL GIANT PROFESSIONAL L taśma neon składa się z wytrzymałej taśmy i niezawodnego mechanizmu. Zaopatrzona została także w potężny, chromowany karabińczyk i funkcję blokowania smyczy. Smycze Flexi to jednak nie tylko perfekcyjna jakość, ale też postępowe, popularne wzornictwo. Dzięki najmodniejszym tego roku neonowym wstawkom Twój pies będzie nosił się stylowo. Waga tej smyczy to 860g. Poręczny uchwyt rączki nadaje się do każdej dłoni. Producent Flexi w głównej mierze zagwarantuje jednak bezpieczeństwo Twojego psa na spacerach.

marka FLEXI oferuje klientom najwyższe jakościowy produkty w osiągalnie najniższych cenach na rynku.

dane szczegółowe

Długość: 10m.

FLEXI SPECIAL GIANT PROFESSIONAL L taśma neon 10 m to perfekcyjnie zaprojektowana automatyczna odblaskowa smycz z możliwością blokady długości taśmy. Nieprzeciętna na spacery w dzień i wieczorową porą.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.