Menu

FLEXI Smycz Giant Taśma 8 m- RÓB ZAKUPY I ZBIERAJ PUNKTY PAYBACK - DARMOWA WYSYŁKA OD 99 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent FLEXI 

Opis

Smycz samoczynna flexi Giant cechuje się szczególną wytrzymałością, solidną obudowa i wygodą w użytkowaniu dzięki miękkiemu uchwytowi. Artykuł asygnowany jest temperamentnym zwierzętom o masie ciała do 25 kg (wymiar M).

Wytrzymały pasek płynnie i samoczynnie rozwija się i zwija, gdy zmienia się odległość między psem, a właścicielem. Dzięki długości 8 metrów Twój pies może spokojnie zaspokoić swoją ciekawość, a Ty nie tracisz nad nim kontroli.

Pasek jest zawsze lekko napięty, nie zwisa i umożliwia natychmiastowe zablokowanie smyczy przez naciśnięcie przycisku. W razie potrzeby jednym kliknięciem można aktywować system blokujący, aby w razie zapotrzebowania przytrzymać psa albo poprowadzić przy nodze.

Jaskrawa neonowo-żółta taśma gwarantuje, że Ty i Twój pies będziecie widoczni już z daleka, choćby o zmierzchu albo w ciemności. Smycz flexi Giant proponuje świetne połączenie wygody i bezpieczeństwa. Ten konkretny rodzaj smyczy spełnia najwyższe oczekiwania jakościowe.

towar, ręcznie wytworzony w Niemczech, dzięki uczciwemu stosunkowi ceny do sprawności przekonał już miliony właścicieli psów w ponad 90 krajach. Smycz flexi GIANT M - 8 m w skrócie: potężna smycz automatyczna, o zasięgu 8 m, nad wyraz optymalna dla porywczych i silnych zwierząt.

wymiar M: dla psów o wadze do 25 kg. Wygodna obsługa: pasek samoczynnie rozwija się i zwija zgodnie ze zmiana odległości właściciela od psa. Wygodny, miękki uchwyt: wygodnie i pewnie leży w dłoni. Bardzo zrównoważona: trwały pasek i potężna pokrywa, wysoka jakość wykonania.

Neonowo-żółta taśma i nadruk: udoskonaloną widoczność i bezpieczeństwo o zmierzchu i w ciemności. Smycz nie zwisa, ponieważ pasek jest za każdym razem lekko napięty, nigdy nie ociera o podłogę i nie brudzi się.

System blokowania: smycz można zablokować lekko przyciskając guzik, aby w razie potrzeby ekspresowo przyciągnąć, zatrzymać psa albo prowadzić go przy nodze. Maksymalna swoboda ruchów: 8 metrowy zasięg smyczy pozwala psu na eksploatację otoczenia i zaspokojenia ciekawość, a Ty nie tracisz nad nim kontroli.

Z bezpiecznym uchwytem: uniemożliwiającym odskoczeniu smyczy w przypadku, gdy pies się nagle zerwie. Wysoka jakość wykonania: najwyższa jakość wszelkich użytych komponentów, potężna i stabilna, z chromowanym zapięciem.

wytworzono w Niemczech: tworzone ręcznie w niemieckiej firmie rodzinnej, lubianej na całym świecie. Kolor: pokrywa: czarny. Miękki uchwyt: szary. Taśma, przycisk i nadruk: neonowo-żółty. Materiał: tworzywo sztuczne.

Waga: ok. 440 g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.