Menu

Smycz dla psa miejska antypoślizgowa CITY turkusowa - 120/150/180cm

Cechy produktu
  • Producent SIMBAO 
  • Rodzaj smycz 
Opis
SMYCZ DLA PSÓW małyCH I średnich, DO SPACERÓW, przeciwpoślizgOWA - SIMBAO CITY.

KOLOR: TURKUSOWY

DLA wielkiCH PSÓW POLECAMY SMYCZ SIMBAO HUNTER

TA SMYCZ NIE PĘKNIE. SERIO. NIE MOŻE.

Smycz SIMBAO CITY stworzona jest z taśmy polipropylenowej z wplecionymi elementami gumowymi. Pies musiałby szarpnąć smycz z siłą 400 kg (!), aby ją zerwać. Nawet 50-kilogramowe psy z agresywnym charakterem nie osiągają takich wyników, tym bardziej niewiele znaczące czy średnie.

A CO, JEŚLI PIES ZROBI SOBIE ZE SMYCZY ZABAWKĘ DO GRYZIENIA?

Cóż, z tym materiałem tak łatwo mu nie pójdzie. Musiałbyś mu ją rzucać codziennie jako gryzak, aby ją w końcu przegryzł (jest to możliwe). Jeśli jednak będą to sporadyczne sytuacje, taśma bezproblemowo wytrzyma długi okres czasu.

TWÓJ PIES JEST TAK BEZPIECZNY, JAK TWÓJ CHWYT.

Dlatego smycz przeszyta jest grubą, gumową nicią, która zapobiega wyślizgnięcie się jej z Twojej rąk. Dzięki temu pies będzie w pełni bezpieczny pod Twoim mocnym chwytem – choćby przy silniejszych szarpnięciach.

NIGDY WIĘCEJ BOLESNYCH OTARĆ I ZRANIEŃ.

Smycz antypoślizgowa SIMBAO CITY nie spali ci rąk w trakcie nagłego szarpnięcia, więc Twoja skóra Ci podziękuje za brak bolesnych otarć. Możesz także zapomnieć o innych zranieniach, bo krawędzie smyczy zawinięte są pod spód, więc są gładkie i niesamowicie wygodne przy każdym chwycie.

SMYCZ SIĘ CIĄGLE PLĄCZE? NIE TA.

Cienka smycz jest wiotka, więc się plącze. A jak już zrobi się supeł, to zostaniesz z nim na długo, bo tak z łatwością go nie rozplączesz. Smycz SIMBAO CITY ma aż 20 mm szerokości i 2 mm grubości, dzięki czemu jest na tyle nieelastyczna, żeby się nie plątać i na tyle elastyczna, żeby ją zwinąć i bezproblemowo zmieścić do torebki czy saszetki.

UTRZYMANIE SMYCZY W CZYSTOŚCI JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAKIE PROSTE!

Prawda jest taka, iż nie ma smyczy, która się nie brudzi (tak jak nie ma takich ubrań). Jednak w sytuacji smyczy SIMBAO CITY to nie problem, bo taśmy gumowane można prać w temperaturze do 40°C i osuszać w suszarce bębnowej. Już po jednym praniu możesz wrócić do spacerów ze swym pupilem z czystą smyczą.

(Smyczy nie należy: Wybielać, prasować i czyścić chemicznie)

ZWRÓĆ UWAGĘ NA KARABIŃCZYK – TO DLA BEZPIECZEŃSTWA TWOJEGO PSA!

Zerwanie psa ze smyczy to jedno z najmocniej niebezpiecznych sytuacji, jakie mogą się zdarzyć na spacerze. A typowo dzieje się to poprzez zerwany karabińczyk. Dlatego szalenie ważne jest to, abyś dobrał rozmiar karabińczyka do wielkości i temperamentu psa oraz typu Waszej aktywności. Wtedy karabińczyk bezproblemowo wytrzyma i nie będzie zbyt pokaźnym obciążeniem dla pupila.

CZY KARABIŃCZYK MOŻE SIĘ ZAPCHAĆ PIACHEM albo BŁOTEM?

Oczywiście. Nie ma na to rady. Jednak mechanizm jest tak znakomity w swej prostocie,wystarczy go przepłukać wodą, wciskając równocześnie mechanizm sprężyny,zlikwidować cały bród – i dalej cieszyć się bezpiecznym spacerem.


atrybuty artykułu:
  • szerokość taśmy: 20mm
  • grubość taśmy: 2mm
  • towar polski wysokiej jakości
TRZY DŁUGOŚCI SMYCZY DO WYBORU:
  • 120 cm
  • 150 cm
  • 180 cm
DWA KARABIŃCZYKI DO WYBORU:
  • Dla minimalnych psów: karabinek o dł. 67 mm (obciążenie niszczące 166 kg)
  • Dla średnich psów: karabinek o dł. 76 mm (obciążenie niszczące 197 kg)

A CO JEŚLI ŹLE WYBIERZESZ? NIC NIE SZKODZI.

Masz aż 30 dni na odesłanie nam smyczy. Jeśli to zrobisz, zwrócimy Ci pieniądze co do złotówki – bez pytania o powód.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.