Menu

Smycz flexi New Classic S, 5 m - Pojemnik Multibox, czarny | DARMOWA Dostawa od 99 zł

Cechy produktu
  • Producent flexi 
  • Rodzaj smycz 
Opis

Dzięki pojemnikowi Multi-Box od flexi zawsze w trakcie spacerów masz pod ręką smakołyki dla psa lub woreczki na odchody i nie musi nosić ze sobą uzupełniającej torby. Pojemnik o cylindrycznej formie można w prosty sposób przymocować do smyczy flexi VARIO albo New Classic.

Pojemnik na po bokach dwie przykrywki pasujące kolorystycznie do Twojej smyczy. Można je osobno otwierać. Jednocześnie osoby lewo- jak i praworęczne mogą z łatwością wyciągnąć schowane w pojemniczku smakołyki.

W pojemniku można zamiennie umieścić woreczki na odchody. Przez otwór, który jest zabezpieczony gumowym korkiem, możesz w łatwością wyciągać woreczki. Inteligentne i przydatne uzupełnienie Twojej smyczy flexi.

Wysoką jakość zagwarantuje niemiecka producent flexi. Pojemnik Multi-Box, flexi w skrócie: Pojemnik do przymocowania do smyczy flexi z linii VARIO albo New Classic w wymiarach S, M lub L Wielofunkcyjności: można w nim przechowywać woreczki na odpady lub smakołyki dla Twojego psa proste zakładanie: wystarczy jedno kliknięcie, żeby przymocować pojemnik do smyczy użyteczny i wygodny: nie musisz już nosić dopełniającej torby na akcesoria Otwieranie z dwóch stron: Przykrywki po obu stronach pojemnika zapewniają, iż można łatwo wyciągnąć z niego smakołyki, niezależnie w której ręce trzymasz smycz Możliwość przechowanie woreczków na odchody: otwór pod spodem pojemnika pozwala na wydobywanie woreczków i zamykany jest na gumowy korek Kolor: czarny Materiał: tworzywo nienaturalne rozmiar: L 7 cm, Ø 4,8 cm Uwaga!

Pojemnik nie zawiera worków na odchody Czarne worki na odchody psa znajdziesz tutaj! Czarne worki na odchody psa, o zapachu pudru dziecięcego odszukasz tutaj!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.