Menu

Smycz FLEXI New Comfort M (5 m - 25 kg) Błękitny

Cechy produktu

  • Producent FLEXI 
  • Rodzaj smycz 

Opis

Flexi New Comfort Taśma 5m, wymiar M

Flexi New Comfort to linia samoczynnych smyczy dla psów o innowacyjnym wyglądzie i genialnej funkcjonalności. Flexi to potężne wykonanie, lekka i trwała , a także bezusterkowy mechanizm uwalniania taśmy. Przy pomocy zastosowanego systemu hamowania, można mieć obszerniejszą kontrolę nad psem. Smycz nie zwisa, jest za każdym razem naciągnięta, niezwykle trwały mechanizm zwijania i rozwijania. Dzięki czemu, iż taśma jest z wysokiej jakości materiału, jest wytrzymała na przetarcia i rozdarcia.

Taśmę można zablokować na danej długości, za sprawą uzupełniającego przycisku. Mechanizm nagłego zatrzymywania psa jest bardzo prosty i instynktowny w użyciu, starczy wcisnąć guzik.

Smycz dla psa Flexi, została tak zaprojektowana,prosto użytkować ją tylko jedną ręką. To smycz dostosowująca się do Twojej rąk, mająca opływowy oraz potężny, przeciwpoślizgowy uchwyt.

właściwości artykułu

- dla psów do wagi 25 kg

- długość taśmy 5 m

- chromowany karabińczyk

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.