Menu

Smycz FLEXI New Comfort XS (3 m - 12 kg) Niebiesko-biały

Cechy produktu

  • Producent FLEXI 
  • Rodzaj smycz 

Opis

 Smycz Flexi New Comfort - dostosowana do dłoni Smycz znakomicie dostosowująca się do każdej rąk. Opływowy i potężny uchwyt, lepszą kontrolę nad czworonogiem, jak też zagwarantuje łatwość stosowania jej jedną ręką.

komfortowe dostosowanie do wielkości dłoni właściciela, sprawia zwiększoną stabilność, co pokaźnie ulepsza komfort i bezpieczeństwo podczas spacerów. Smycz Flexi New Comfort - wysoka jakość wykonania Smycz stworzona jest z wysokiej jakości, trwałego materiału, który zagwarantuje wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Tworzywo smyczy jest bezpieczne w używaniu i nie wywołuje reakcji alergicznych. Na dodatek zapewnia całkowitą wygodę i stabilność rąk choćby w trakcie niekorzystnych warunków pogodowych. Najnowsze standardy techniki, a także nowoczesne linie produkcyjne zapewniają ich wysoką jakość, dzięki temu są oporne na przetarcia i skręcania się.

Smycz Flexi New Comfort - niezawodny mechanizm blokujący Smycz charakteryzuje się stanowczo trwałym i niezawodnym mechanizmem uwalniania taśmy/linki. Gwarantuje bezproblemowe zwijanie i rozwijanie się, dzięki temu służy ona właścicielom przez długie lata.

Nigdy nie zwisa ponieważ za każdym razem jest naciągnięta, a za pomocą wbudowanego systemu hamowania zawsze można posiadać wpływ na psa. Dystrybutor udziela 2 letniej gwarancji. Główne zalety: zastrzeżony, dokładny system hamowania smyczy, stworzona z konkretnych i trwałych tworzyw, oporna na przetarcia i skracanie się, wspaniale dostosowuje się do rąk, potężny i miękki uchwyt, ma chromowany karabińczyk, wymiar: XS, 3m, do 12kg dostępna kolorystyka: niebieski, różowy, błękitny, czarny, czerwony....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.