Menu

TRIXIE Szelki Julius-K9 IDC Mini/S: 49–67 cm/22 mm Petrol - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 
  • Rodzaj szelki 

Opis

poręczne szelki dla psa, doskonałe dopasowanie do klatki dzięki czemu adekwatnie rozkładają nacisk. Zapobiegają naciskowi na gardło i nie utrudniają oddychania. Szelki gwarantują więcej miejsca pod łapami dzięki dostosowanemu krojowi pasa brzusznego przesuniętego w tył.

Są wyjątkowo wytrzymałe, oddychające, z przychylnym dla skóry podbiciem. Mają w pełni regulowane pasy przy klatce i brzuchu. Posiadają miejscę do doczepienia lampki i ręczkę z dodatkowym pasem mocującym.

Odblaskowe elementy zwiększają bezpieczeństwo. W celu stosownego wyboru uprzęży dla psa konieczny jest staranny pomiar psa. Obwód klatki piersiowej psa należy mierzyć w odległości grubości czterech palców od przednich łap przy wymiarach 0, 1, 2, 3 i 4, i dwóch palców, w przypadku wymiarów Baby1 i Baby2 Przy zakładaniu uprzęży na psa należy zwrócić szczególną uwagę na poprawne wyregulowanie pasa brzusznego /wokół klatki piersiowej/ i pasa piersiowego.

Gdy pas brzuszny jest zbyt ciasno wyregulowany pies odczuwa zdecydowany dyskomfort, a przy zbyt krótkim pasie piersiowym zarówno pas brzuszny jak i klamra mogą przesuwać się pod pachę i boleśnie obetrzeć skórę.

Przy właściwie wyregulowanym pasie brzusznym bez trudu włożymy palce pomiędzy uprząż a grzbiet psa. Kolor: niebieski / turkusRozmiar: Mini/swoimiary: 49-67 cm/22 mmObwód tulowia: 49-67 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.