Menu

Dr Seidel Obroża adaptacyjna dla kota dł. 35cm

Cechy produktu

  • Producent dr Seidel 
  • Rodzaj obroża 

Opis

Obroża adaptacyjna dr Seidla to progresywny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych. Działa na koty uspokajająco i łagodząco. Gromadzi kompozycję naturalnych substancji oddziaływujących na zachowanie zwierząt podobnie jak feromony kocie. Kombinacja ta odpowiada znanej już od 1996 roku mieszaninie ujawnionej w patencie europejskim EP0724832. Wykorzystanie obroży podczas terapii behawioralnej istotnie wspomaga jej cykl. Zagwarantuje kotu poczucie bezpieczeństwa, sprzyja nauce i szybkiej adaptacji do nowych wyzwań.

Zalecenia

Pomaga w uniemożliwianiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych kotów (znakowanie moczem, drapanie mebli i innych przedmiotów, nadmierne pobudzenie, wylizywanie i wokalizacja), a także w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach niełatwych dla kotów w każdym wieku (odłączenie kociaka od matki, zmiana otoczenia, wizyta u lekarza weterynarii, pobyt w kocim hotelu, podróż, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.).

Obroża jest optymalna dla kotów w każdym wieku, w tym kociąt.

Sposób użycia

podczas noszenia obroży, zawarte w niej substancje zapachowe uwalniają się, wywołując jego uspokojenie.

Obrożę założyć dostosowując do obwodu szyi kota.

Skład

Nośnik EVA maximum 79%, Minimum 21% kombinacji kwasów tłuszczowych pochodzenia naturalnego zawierających m. In. Kwas palmitynowy (13% – 24% w czystej mieszaninie), Wyciąg z waleriany 0,05%

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.