Menu

SIGG - Butelka Orca Family

Cechy produktu

  • Producent Sigg 
  • Rodzaj bidon 

Opis

Butelka o specyficznym i kolorowym designie. Produkowana z myślą o najmłodszych. Nieodzowna w szkole, na spacerze lub wycieczce.Legendarne butelki SIGG tworzone są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Użyteczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe.

Łatwo je utrzymać w czystości.wykonane z jednego kawałka aluminium, który całkowicie jest poddawany recyklingowi. Butelki wspaniałe warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.Bidony SIGG dają Nam możliwość dobrania butelki do potrzeb dzieci przez przeróżnego typu ustniki, izolujące pokrowce, a także szeroką gamę akcesoriów specjalnie do nich wytworzonych.Butelki można myć w zmywarkach, a oprócz tego, nie zawierają ftalanów i BPA (bisfenol A), ani żadnych innych zgubnych substancji, dzięki temu są w całości bezpieczne dla dzieci.objętość: 0,3 lWaga: 95gSpecjalny ustnik dla dzieci, który można demontować i jest przystępny w czyszczeniu.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały błyskawicznie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Niewątpliwie bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.