Menu

NOWOCZESNA SOFA DO SALONU Z POJEMNIKIEM - ELIO - TKANINA VELUTTO

Cechy produktu

  • Producent mebleMWM (MGK) 

Opis

Sofa rozkładana do salonu

Sofa rozkładana do salonu, to szczególna sugestia dla Ciebie, jeżeli na nowo urządzasz swoje wnętrze i poszukujesz mebla o wyjątkowym designie, który wytworzymy na Twoje zamówienie. Stylowa i progresywna sofa rozkładana do salonu, jest perfekcyjnym meblem do mniejszych pomieszczeń, ponieważ złożona, jest meblem o typowych wymiarach, natomiast sofa rozkładana do salonu po rozłożeniu, przyjmuje powierzchnię, która zapewni komfort spania dla dwojga. Produkt ten wykazuje wysokiej jakości miękkość oraz delikatność – jest to oczywiście zasługą pianki tapicerskiej ukrytej pod wysokiej jakości tkaniną Velutto w nadzwyczajnym odcieniu.

Sofa rozkładana do salonu

mocny stelaż z drewna litego oraz drewniane nóżki dodają meblowi klasy i ukazują precyzję wykonania sofy rozkładanej do salonu. Jest to artykuł robiony na zamówienie. Wysoka miękkość siedziska i oparcia sprawia, że sofa nakłania do wypoczynku. Jeszcze wieczorem, kiedy przychodzi pora na sen, nasza sofa rozkładana do salonu zachęca do tego,aby ją rozłożyć i pościelić do spania. Sofa została wyposażona w pojemnik na pościel, co pokaźnie upraszcza szybkie pościelenie sofy w razie nieprzewidzianej wizyty ulubionych gości.

Sofa rozkładana do salonu

Produkty do salonu tapicerowane istotnie podnoszą charakter wnętrza, dlatego tak ochoczo wykorzystujemy tę metodę w meblarstwie. W przypadku wygodnej sofy rozkładanej do salonu, tapicerowanie to kanon. My wykorzystaliśmy bardzo miękką piankę meblarską, która przyczyniła się do tego, że mebel gwarantuje nieprzeciętne spanie i zapewnia komfort zrelaksowanego ciała po porannym wstaniu. Ciemna dzianina Velutto powoduje, że sofa rozkładana do salonu świetnie wpasuje się w rozmaite stylizacje.

Szukasz kanapy dla siebie? dokonaj zakupu naszą sofę rozkładaną do salonu i ciesz się nią długo.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.