Menu

Philips Sokowirówka Viva Collection HR1832/00

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Moc 400 W
  • Kolor czarny 
Opis

Sokowirówka Viva Collection HR1832/00

Maksimum zdrowego soku. Minimum kłopotów.

Kompaktowa sokowirówka za każdym razem pod ręką na kuchennym blacie
Dzięki o połowę mniejszemu wymiarowi sokowirówka nie zabiera dużo miejsca. Można pozostawić ją na kuchennym blacie prosto schować.

Wyciskanie soku prosto do szklanki
Sokowirówka pozwala na stosowanie własnej szklanki (o maks. Wysokości 12 cm). Wystarczy umieścić ją pod zastosowanym kranikiem i można wyciskać sok.

Wyciśnij do 1,5 litra soku za jednym razem
Możesz uzyskać do 1,5 litra soku za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ.

technika QuickClean
Sokowirówka producenta Philips została zaprojektowana z myślą o nieskomplikowanym czyszczeniu - w tym celu zaimplementowano technologię QuickClean.. Dzięki zintegrowanemu pojemnikowi na miąższ i gładkim powierzchniom czyszczenie można dzisiaj wykonać w ciągu 1 minuty.

Sitko QuickClean
dużo włókien miąższu często utyka w sitku, co szczególnie utrudnia jego czyszczenie. Dzięki nowoczesnej technice QuickClean wszystkie powierzchnie sitka są gładkie, co pozwala na usunięcie włókien za pomocą zwykłej gąbki kuchennej.

Zebranie całego miąższu w jednym miejscu zezwala na jego proste usuwanie
Cały miąższ zbiera się wyłącznie w miejscu, w którym powinien się znaleźć - w pojemniku na miąższ sokowirówki marki Philips. Oznacza to, że nie trzeba już wydobywać miąższu z innych części, takich jak pokrywka. Zaokrąglona konstrukcja i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków zapewniają łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika.

Łatwe sprawdzanie ilości miąższu dzięki krystalicznemu pojemnikowi
Ciesz się prawdziwym interaktywnym doświadczeniem w wyciskaniu soku. Pokrywa i pojemnik na miąższ są krystaliczne, więc możesz zobaczyć, jak Twoje owoce i warzywa są wyciskane. Możesz również bezpośrednio zobaczyć, kiedy pojemnik jest pełny, co oznacza, iż nadszedł czas, żeby go opróżnić.

Blokada kapania zapobiegająca kapaniu soku na stół
Po włączeniu blokada kapania uniemożliwia kapaniu soku z sokowirówki. Dziobek z blokadą kapania jest nieskomplikowany w czyszczeniu - można go odłączyć i umyć w zmywarce. Jednym prostym ruchem można zapobiec kapaniu soku i sprawić, że kuchenny blat pozostanie czysty.

Wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce
Wszystkie zdejmowane części można bezpiecznie myć w zmywarce, dzięki czemu czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Gładkie i nieskomplikowane w czyszczeniu powierzchnie
Sokowirówka charakteryzuje się zaokrąglonymi kształtami i gładkimi powierzchniami, które usprawniają płukanie urządzenia pod bieżącą wodą.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.