Menu

Sokowirówka PHILIPS HR1922/20 Avance Collection

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Moc 1200 W
  • Ilość prędkości
  • Szerokość 32 cm
  • Wysokość 43.2 cm
  • Głębokość 29.6 cm
  • Pojemność pojemnika na sok 1 l
  • Kolor stalowy, czarny, srebrny, szary 
Opis

CHARAKTERYSTYKA technika FiberBoost Otwór na produkty 80 mm Do 3 litrów soku Blokada kapania QuickClean nieskomplikowane czyszczenie pokaźna moc silnika 1200 W Ciche działanie szybki montaż i demontaż POZNAJ SOKOWIRÓWKĘ PHILIPS AVANCE WSZYSTKO, CO najlepszE Z OWOCÓW I WARZYW technika FiberBoost — do 50% dodatkowego miąższu Preferujesz klarowny orzeźwiający sok, a może gęsty napój z miąższem? Sokowirówka Philips przygotuje starannie taki sok, jak uwielbiasz, i to przy pomocy jednego przycisku!

Jest to osiągalne dzięki technice FiberBoost. Ustawienie szybkości oraz specjalnie zbudowana siatka sprawiają,zawsze uzyskasz sok o perfekcyjnej konsystencji. Wyciśnij nawet 50% więcej miąższu z ulubionych owoców!

niezwykle duży otwór na produkty Nie musisz kroić większości warzyw i owoców przed włożeniem ich do sokowirówki. Duży otwór wlotu o średnicy 80 mm sprawia, iż większość komponentów bez problemu się do niego zmieści.

Oszczędzasz czas i możesz dużo szybciej radować się pysznym sokiem! Wyciśnij do 3 litrów za jednym razem Uzyskaj nawet 3 litry soku za jednym razem! spory pojemnik na miąższ upraszcza wyciskanie pokaźniejszej ilości soku za jednym razem, bez konieczności częstszego opróżniania go z resztek miąższu.

Wyciskaj sok z najtwardszych owoców dzięki skutecznemu silnikowi Silnik o mocy 1200 W bezproblemowo poradzi sobie nawet z najtwardszymi owocami i warzywami. MAKSYMALNA CZYSTOŚĆ W krótkiM CZASIE Funkcja QuickClean.

szybkie czyszczenie urządzenia wystarczy bieżąca woda z kranu, aby produktywnie umyć urządzenie! Zdemontuj części sokowirówki i oczyść je w mgnieniu oka. Surowa budowa i brak ostrych krawędzi powodują, że wszystkie pozostałości i resztki komponentów spłuczesz w kilka chwil.

Funkcja wstępnego czyszczenia. Utrzymanie blatu w czystości Funkcja wstępnego czyszczenia opracowana poprzez producenta Philips pozwala ekspresowo wypłukać sokowirówkę po zakończeniu pracy albo między wyciskaniem różnorodnych soków.

Wlej do urządzenia wodę,za pomocą popychacza momentalnie i efektywnie pousuwać resztki z sokowirówki. Blokada kapania. Szybkie czyszczenie urządzenia Dzięki zintegrowanej blokadzie kapania możesz w każdej chwili przerwać wyciskanie soku - w tym celu naciśnij spód wylotu soku.

Nie musisz się już martwić kapaniem i zabrudzeniem blatu - blokada kapania pomoże Ci utrzymać porządek. Polerowana powierzchnia sitka. Nietrudne czyszczenie siatki Sitko posiada polerowaną powierzchnię, więc bez problemu oczyścisz je z resztek za pomocą zwykłej gąbki kuchennej.

komfortowA I ergonomicznA WYCISKARKA prędki i nietrudny montaż wszystkich części Dzięki postępowej konstrukcji Sokowirówki, wszystkie jej elementy montuje się w nad wyraz prosty i szybki sposób. Cichsze działanie Sokowirówka jest cicha i mniej wibruje podczas pracy - jest to osiągalne dzięki nowemu silnikowi ograniczającemu poziom hałasu i drgań.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz przygotowywać ulubione soki wcześnie rano...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.