Menu

LG SK8

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Kinowy dźwięk dzięki technologii Dolby Atmos®

Kolejny krok do wszechogarniającego dźwięku. Soundbar LG SK8 2.1 dostarcza dźwięk w hollywoodzkiej jakości dzięki technice pionierów tej branży – laboratorium Dolby. Dolby Atmos to technologia trójwymiarowa, która bardziej realistycznie odtwarza dźwięk, gwarantując wspaniałą rozrywkę.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Muzyka cyfrowa spełnia oczekiwania audiofilów. Wysokie częstotliwości próbkowania i pokaźna głębia bitowa staranniejsze odtwarzanie dźwięków i przyjemniejsze doznania słuchowe. Ten Soundbar z dokumentem Hi-Res odtwarza bezstratny dźwięk stereo w jakości do 96 kHz/24-bity.

Współpracuje z Asystentem Google

Możesz odtwarzać muzykę, pomijać ścieżki i regulować poziom głośności za pomocą poleceń głosowych. Ci trzeba tylko uzupełniającego urządzenia z zaimplementowanym Asystentem Google, np. Głośnika LG ThinQ.

*Funkcja dostępna, gdy soundbar jest włączony.

zastosowany Chromecast

Bezprzewodowo przesyłaj muzykę do soundbara z modnych aplikacji*, takich jak Pandora i Google Play Music. Zaimplementowany Chromecast współpracuje ze smartfonami i tp. Na dodatek urządzenia z zaimplementowanym Asystentem Google – na przykład głośnik LG ThinQ – mogą przesyłać strumieniowo muzykę do niego i innych maszyn Chromecast w całym domu.

*sprawdź aktualne informacje u dostawcy treści, ponieważ dostępność usług i produktów w każdej chwili może się zmienić. Wymagane jest połączenie z internetem. Niektóre usługi mogą wymagać wykupienia subskrypcji.

Adaptive Sound Control

Filmy akcji, seriale, sport i muzyka, a nawet wieczorne wiadomości mają swoje charakterystyczne brzmienie, więc nie należy ich wszystkich słuchać dokładnie równie: Funkcja Adaptive Sound Control identyfikuje odtwarzany program i automatycznie dobiera najkorzystniejsze atrybuty dźwięku.

Sterowanie pilotem od telewizora

Soundbar LG ma własnego pilota, ale można nim sterować także za pomocą pilota od telewizora*.

* Soundbarem LG można także sterować za pomocą pilotów od telewizorów LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba i Samsung.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.