Menu

LG SN10Y

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

 WIELOZADANIOWY SOUNDAR LG Soundbar LG SN10Y ma moc całkowitą do 570 W i 5.1.2 kanały, a także jest zintegrowany z jednostką centralną. Zaimplementowana funkcja Chromecast pozwala na strumieniowe przesyłanie dźwięku Hi-Res przez Wi-Fi z takich usług muzycznych jak Google Play Music, YouTube Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz i sporo innych.

Dzięki funkcjonalności Chromecast możesz kontrolować nie tylko muzykę, lecz także filmy, wiadomości i inne. Soundbar LG SN10Y został wyekwipowany w technikę High Resolution, dzięki temu jakość dźwięku jest na jak najwyższym poziomie.

Dźwięk Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS Digital Surround, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS: X, LPCM to nowa jeszcze lepsza jakość brzmień. BEZPRZEWODOWOŚĆ Soundbar LG SN10Y jest bezprzewodowym urządzeniem które możesz konsolidować z innymi urządzeniami za pomocą funkcji Bluetooth.

Urządzenie ma moc całkowitą do 570 W i 5.1.2 kanały. Głośnik jest zintegrowany z jednostką centralną. Funkcja Sound Sync odpowiada za bezprzewodową synchronizację dźwięku (Wireless Sound Sync). Technika umożliwia podłączenie do telewizora listwy głośnikowej bądź innego urządzenia audio, dzięki temu nie musisz się martwić o wykorzystanie nieestetycznych przewodów.

CHROMECAST - NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI wbudowana funkcja Chromecast pozwala na strumieniowe przesyłanie dźwięku Hi-Res poprzez Wi-Fi z takich usług muzycznych jak Google Play Music, YouTube Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz i dużo innych.

Dzięki funkcjonalności Chromecast możesz kontrolować nie tylko muzykę, lecz także filmy, wiadomości i inne. Dzięki funkcji Chromecast możesz skorzystać z wyszukiwarki Google, nawiązywać połączenia telefoniczne czy kontrolować kompatybilne inteligentne urządzenia domowe.

Soundbar LG SN10Y możesz dodatkowo podłączyć do innych głośników obsługujących Chromecast w aplikacji Google Home. Żeby stworzyć system audio w całym domu, możesz spersonalizować swoje ustawienia albo wybrać z gotowych ustawień.

NIESAMOWICIE REALISTYCZNE DŹWIĘKI Dzięki zestawowi głośników bocznych, przednim, tylnym i skierowanym do góry dźwięk jest realistyczny i w pełni przestrzenny. Dźwięk Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS Digital Surround, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS: X, LPCM to nowa jeszcze lepsza jakość brzmień trójwymiarowych.

Szereg systemów odpowiadających za realistyczną jakość audio umożliwia słuchanie muzyki i oglądanie filmów w jak najlepszej jakości dźwiękowej. Firma LG Moc kompletna [W] 570 Moc głośników [W] 350 Moc subwoofera [W] 220 typ głośników Zintegrowane z jednostką centralną wariant subwoofera Bezprzewodowy Dekodery dźwięku Dolby Atmos Dolby Digital Dolby Digital Plus Dolby TrueHD DTS Digital Surround DTS-HD High Resolution Audio DTS-HD Master Audio DTS:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.