Menu

LG SN7Y

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Soundbar LG SN7Y perfekcyjny dźwięk dla kinowych wrażeń Doświadcz niesamowitej mocy dźwięku z soundbarem LG SN7Y. Zaprojektowany we współpracy z Meridian i zaopatrzony w bogate, wciągające cechy Dolby Atmos® i High Resolution Audio, dźwięk przenosi radość z telewizora na wyższy poziom.

technologia Meridian zapewniająca wyjątkowy dźwięk Soundbar LG SN7Y jest wyposażony w innowacyjną technikę cyfrowego przetwarzania sygnału firmy Meridian. Doświadcz wysokiej jakości dźwięku i szerokiej sceny dźwiękowej.

Z tym soundbarem słuchanie najkorzystniejszych utworów z Twojej playlisty stanie się jeszcze przyjemniejsze, aniżeli kiedykolwiek! Usłysz różnicę dzięki wciągającemu dźwiękowi 3D Soundbar LG SN7Y obsługuje Dolby Atmos i DTS: X, by przekształcić Twój dom w kino, gwarantując wciągające wrażenia wizualne.

Włącz swój ulubiony film, sięgnij po ulubione przekąski i poczuj się jak w kinie w swym domowym zaciszu! Wypełnij wnętrze kinowym dźwiękiem przestrzennym Telewizor będzie brzmiał lepiej dzięki dodatkowej mocy całkowitej 380 W i kanałom 3.1.2.

Możesz także dodać głośniki tylne (kompatybilny zestaw głośników tylnych LG SPK8-S jest sprzedawany oddzielnie), by uzyskać dopełniające 2 kanały i 140 W. Ciesz się świetnym dźwiękiem z soundbarem LG SN7Y!

Posłuchaj nieszablonowego dźwięku Dźwięk o wysokiej rozdzielczości zapewnia częstotliwość samplowania 192 kHz i 24-bitową głębię, co lepszy dźwięk i realistyczne wrażenia słuchowe. Z soundbarem LG SN7Y poczujesz się, jakbyś był częścią oglądanego filmu.

Dźwięk dopasowujący się do tego, co oglądasz AI Sound Pro samoczynnie analizuje zawartość, by natychmiast zoptymalizować ustawienia dźwięku pod kątem odtwarzanego utworu. Uchwyć szczegóły z soundbarem LG SN7Y dzięki wyraźnym dialogom albo dynamicznej, potężnej akcji.

Synchronizacja dźwięku i obrazu Przejście HDMI pozwala soundbarowi LG SN7Y dekodować dźwięk Dolby Atmos i DTS: X, w trakcie gdy obrazy HDR10 i Dolby Vision są dostarczane do podłączonego telewizora 4K. Wspaniały do konfiguracji z telewizorami 4K bez łączności eARC.

Połącz się komfortowo Dodaj łączność Wi-Fi i Bluetooth® do swej konfiguracji audio albo komfortowo podłączaj i odtwarzaj za pomocą kabli optycznych albo HDMI. Soundbar LG SN7Y to nie tylko doskonała jakość dźwięku, ale i pełna wygoda i łatwość podłączenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.