Menu

Samsung Harman Kardon HW-Q60R

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

główne korzyści czyste BRZMIENIE obraz i dźwięk prosta obsługa porównaj produkty Samsung i Harman Kardon technika Samsung Acoustic Beam mocny bas Tryb Gry Pro Funkcja adaptacji dźwięku Bluetooth® 4 najważniejsze funkcjonalności Samsung i Harman Kardon Zaprojektowany we współpracy z uznanym producentem systemów nagłośniających firmą Harman Kardon.

technologia Samsung Acoustic Beam uzupełniające, niewielkie otwory, które zostały umieszczone w belce głośnikowej, potęgują efekt dźwięku przestrzennego. Tryb Gry Pro Zanurz się w akcji dzięki asygnowanemu trybowi, który optymalizuje dźwięk specjalnie do gier.

Funkcja adaptacji dźwięku Soundbar automatycznie wzmacnia dźwięk dialogów nawet przy niskim poziomie głośności (10 lub mniej), by nie umknęło Ci żadne wypowiedziane słowo. SAMSUNG I HARMAN KARDON Połączenie wiedzy i doświadczeń z gwarancją jakości Dzięki współpracy firm Samsung i Harman Kardon najnowszy soundbar Q60R to urządzenie, które wykorzystuje sprawdzone i doceniane technologie, a także wzbogaca je nowymi funkcjami.

producent wysokiej klasy telewizorów i lider technice akustycznych czerpią z wieloletnich doświadczeń pracy w branży audiowizualnej i tworzą dźwięk genialny dla każdej przestrzeni. POZNAJ DŹWIĘK PRZESTRZENNY ZANURZ SIĘ W AKCJI Z PANORAMICZNYM DŹWIĘKIEM Wciągające wrażenia dźwiękowe Soundbar Q60R przeszedł testy w kalifornijskim laboratoriumdźwięku Samsung Audio Lab, gdzie nasi inżynierowie dźwięku stosują najistotniej innowacyjne technologie akustyczne, a także prekursorskie modelowanie komputerowe.

Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się znakomicie zbalansowanym,wypełniającym przestrzeń dźwiękiem, który przeniesie Cię w samo centrum akcji. Technologia Samsung Acoustic Beam nowoczesna technika Samsung Acoustic Beam zapewnia panoramiczne wrażenia audio.

Dźwięk wyciąga się poprzez skrupulatnie rozmieszczone dodatkowe otwory, które umieściliśmy w górnej części soundbara. Dzięki czemu rozwiązaniu dźwięk porusza się wokół Ciebie, a Ty podczas oglądania meczu lub wyścigu poczujesz się jak na trybunach.

Funkcja adaptacji dźwięku Soundbar analizuje źródło dźwięku w każdej scenie i automatycznie optymalizuje brzmienie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z oglądanych treści. Dźwięk dopasowuje się do tego, co widać na obrazie - uwypukla dialogi w programach informacyjnych, czy wyróżnia głos wokalisty podczas koncertu.

Stwórz swoje własne kino w domu Podłącz soundbar do swojego telewizora Samsung. Możesz także skorzystać z zestawu bezprzewodowych głośników Samsung*, dzięki czemu w prosty sposób stworzysz domowy system dźwięku przestrzennego.

A wszystko to bez plątaniny zbędnych kabli.** *Bezprzewodowe tylne kolumny przystępne są w sprzedaży osobno (model: SWA-8500S). ** Bezprzewodowy moduł wymaga kabla zasilającego. Tylne kolumny podłączone są do modułu przewodami.

zastosowany głośnik centralny Przekonaj się, jak czyste i zrozumiałe mogą być dialogi dzięki centralnemu kanałowi dźwiękowemu i asygnowanemu mu wbudowanemu głośnikowi. Dzisiaj w każdym filmie, ulubionym serialu czy w programie informacyjnym usłyszysz wyraźnie każde słowo, choćby wypowiedziane szeptem.

solidny bas dla niskich tonów Zapomnij o plątaninie kabli. Ustaw swój bezprzewodowy subwoofer w dowolnie wybranym miejscu* i zanurz się w solidnym, głębokim basie. * Zgodnie ze standardami Bluetooth 2.1.

Tryb Gry Pro Przygotuj się na mocne i wciągające doświadczenie gamingowe. Zadbają o to subwoofer, który poprawi dźwięk w każdej scenie i głośniki skierowane do góry, które odpowiadają za niesamowity dźwięk przestrzenny.

Soundbar automatycznie przełączy się na Tryb Gry po podłączeniu do Twojego telewizora Samsung*, a Ty będziesz mógł skupić się na rozgrywce i zapomnieć o każdorazowej zmianie ustawień przed rozpoczęciem gry.

* Ta funkcja jest dostępna tylko wtedy, gdy konsola podłączona jest do telewizora Samsung przez HDMI (wszystkie telewizory QLED, kolekcja RU7400 i wyżej). Obsługiwane konsole do gier to PlayStation4 i Xbox.

Kompatybilność telewizorów z konsolami może się zmienić. ODKRYJ świetnE POŁĄCZENIE OBRAZU I DŹWIĘKU perfekcyjne doświadczenie obrazu 4K z HDR 10+* i dźwięku przestrzennego Telewizor Samsung QLED w połączeniu z soundbarem z serii Q i odtwarzaczem Blu-ray 4K albo konsolą do gier to gwarancja niezapomnianych wrażeń, które przeżyjesz we własnym domu.

* Jakość obrazu HDR 10+ wyświetlanego na telewizorze jest możliwa po otrzymaniu sygnału ze źródła 4K. Bezprzewodowe połączenie poprzez Bluetooth® Połącz Soundbar ze swym telewizorem Samsung w prosty sposób przez Bluetooth®.

W kilka chwil będziesz mógł oglądać ulubiony serial czy film, delektując się przy tym czystszym, pełnym mocy dźwiękiem. * Opcja dostępna tylko w wybranych modelach telewizorów Samsung. Wejdź na Samsung.com i dowiedz się więcej.

Wszystko pod kontrolą z Jednym Pilotem teraz nie Ci potrzeba już osobnych pilotów. Zasilanie, głośność a choćby efekty dźwiękowe - wszystkie kluczowe funkcje w soundbarze możesz kontrolować pilotem od telewizora Samsung.

BEZPROBLEMOWA ŁĄCZOŚĆ Be

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.