Menu

Samsung HW-K450

Cechy produktu
  • Producent SAMSUNG 
Opis

udoskonalony efekt dźwięku przestrzennego Funkcja Surround Sound Expansion powoduje, iż dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, gwarantując bardziej realistyczne i wciągające wrażenia. Poczuj bas wyśmienity Dzięki wykorzystaniu technologii bezprzewodowej, podłączenie i ustawienie subwoofera jest niezwykle proste.

Uzyskanie solidnego basu i wysokiej jakości dźwięku nie wymaga żadnego wysiłku. Połącz urządzenia za pomocą TV SoundConnect Funkcja TV SoundConnect ułatwi Ci stworzenie domowego centrum rozrywki. Połącz telewizor z systemem audio bez używania kabli i ciesz się czystym i konkretnym dźwiękiem.

Dźwięk przenośny przy pomocy Bluetooth Soundbar może zespajać się z innymi urządzeniami przy pomocy technologii Bluetooth. Słuchaj swej ulubionej muzyki z telefonu albo komputera w wysokiej jakości dźwięku – bez żadnych kabli.

Sterowanie przy pomocy jednej aplikacji Kontroluj Soundbar za pomocą aplikacji mobilnej Samsung Audio Remote. Połącz urządzenia przy pomocy Bluetooth i uzyskaj dostęp do wszystkich kluczowych funkcji Soundbara oraz prosto odtwarzaj ulubione piosenki.

Zbuduj bezprzewodowy system surround przy pomocy zestawu bezprzewodowych głośników Samsung z łatwością stworzysz system dźwięku przestrzennego i to bez przeciągania kabli po całym pokoju. Po podłączeniu ich do Soundbara powstanie system 4.1, który zaskoczy Cię trójwymiarowym dźwiękiem.

Bluetooth® Power On teraz możesz włączyć swój system audio i sterować nim smartfonem z technologią Bluetooth. tylko wstępne sparowanie maszyn, byś mógł błyskawicznie włączać i odtwarzać muzykę na Soundbarze za pomocą telefonu....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.