Menu

Samsung HW-Q70

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

 Soundbar Samsung HW-Q70T 3.1 330 W czarny kompletna moc: 330 W ilość kanałów: 3.1.2 ilość głośników: 8 Bluetooth włączon Wi-FiJeden Pilot Aplikacja Smart Things Q-Symphony Spotify Connect Samsung Audio Lab Kalifornijskie Samsung Audio Lab to miejsce, w którym światowej klasy inżynierowie dźwięku wykorzystują progresywne technologie akustyczne i najnowocześniejsze modelowanie komputerowe, aby zapewnić świetnie jednostajne i wypełniające pomieszczenie brzmienie.

Skupiamy się najpierw na uchu słuchacza, a potem powiększamy pole naszych zainteresowań na całe środowisko dźwiękowe – przetworniki (głośniki nisko- i wysokotonowe), wzmacniacze i procesory sygnałowe (DSP)." Obsługa Kodeków Audio 3D Odkryj głębię brzmienia dzięki Dolby Atmos i DTS:X.

Połączenie tych technice powoduje, iż słyszysz poszczególne dźwięki, w miarę jak płyną wokół Ciebie i nad Tobą. Starannie tak, jak to się dzieje w rzeczywistości. Q-Symphony Soundbar Q70T synchronizuje się z Twoim telewizorem Samsung, żeby wspólnie generujeły wciągający dźwięk.

Brzmienie pochodzące zarówno z głośników soundbara kierujących dźwięk do przodu, na boki i ku górze, jak i z głośników telewizora zostaje połączone i umocnione. Dzięki temu możesz kompletnie zanurzyć się w oglądanych przez Ciebie treściach.

Za sprawą 3 kanałów (1 kanału niskotonowego i 2 kanałów kierujących dźwięk ku górze) otrzymujesz poruszające brzmienie gwarantujące wciągającą rozrywkę. To rozwiązanie świetnie przypasowane do telewizorów QLED.

powoduje, iż znajdujesz się w centrum środowiska audio proponującego prawdziwy dźwięk 3.1.2-kanałowy za sprawą Samsung Acoustic Beam. Funkcja Adaptacji Dźwięku Soundbar analizuje sygnał dźwięku, aby dla każdej sceny automatycznie oferować zoptymalizowane brzmienie.

Adaptacyjny dźwięk pozwoli Ci wyraźnie słyszeć dialogi, nawet przy znikomej głośności, dzięki temu nie przegapisz ważnych momentów. HDMI eARC Dzięki HDMI eARC usłyszysz nieprzeciętny, wysokiej jakości dźwięk po podłączeniu do telewizora innych urządzeń – np.

odtwarzaczy DVD czy konsoli do gier. Gotowy na Bezprzewodowy Dźwięk Przestrzenny pakiet bezprzewodowych głośników przestrzennych* pozwala przemienić soundbar w system dźwięku przestrzennego bez plątaniny przewodów**.

Korzystając z soundbara, możesz stworzyć system kanałowy zapewniający prawdziwie przestrzenne doświadczenie dźwiękowe. Rzeczywiste Doświadczenie HDR 10+ Doświadcz sensacyjnego brzmienia treści HDR 10+.

Odtwarzaj treści HDR 10+ na soundbarze za pośrednictwem innych maszyn I ciesz się doskonałym doznaniem audio-wizualnym. Jeden Pilot Zapomnij o wielu pilotach. Dzisiaj możesz sterować wszystkimi funkcjami soundbara, regulować głośność, włączać i wyłączać soundbar i zarządzać efektami dźwiękowymi przy pomocy Jednego Pilota – tego samego, którym obsługujesz swój telewizor Samsung.

Aplikacja SmartThings Przenieś połączon...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.