Menu

Samsung HW-S801

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Soundbar Samsung HW-S801B/EN 330W Poczuj urzekający dźwięk z góry dzięki 2 kanałom Zaprojektowany soundbar Samsung HW-S801B/EN 330W to szczególnie smukły z 3 kanałami, 1 kanałem subwoofera, a nawet 2 kanałami skierowanymi w górę, co pomaga stworzyć kompletne środowisko dźwiękowe dla urzekających wrażeń rozrywkowych.

Soundbar i telewizor z serii Q, wspaniała harmonia Soundbar Samsung HW-S801B/EN 330W synchronizuje się z telewizorem Samsung, tworząc wciągający dźwięk. Łączy i wzmacnia dźwięk poprzez głośniki przednie, boczne i skierowane do góry, a także głośniki telewizora, gwarantując nowy poziom zanurzenia akustycznego, dzięki temu możesz doświadczać treści jak nigdy dotąd.

Soundbar obsługuje Dolby Atmos i DTS Virtual:X, które odtwarzają dźwięk, żeby przenieść go na nowy poziom i przenieść dźwięk do 3D. Po prostu dotknij i graj Na chwile, w których chcesz cieszyć się muzyką na innym poziomie.

Słuchając ulubionych utworów na telefonie, po prostu dotknij go na listwie dźwiękowej. Soundbar rozpoznaje urządzenie, bezproblemowo łączy się i odtwarza słuchaną piosenkę — lecz z niesamowitym dźwiękiem.

Przygotuj się na potężną, wciągającą rozrywkę, które wzbogacają scenę, i głośnikom skierowanym w górę, które zapewniają niesamowity dźwięk przestrzenny. Soundbar Samsung HW-S801B/EN 330W automatycznie przełącza się w tryb gry, aby móc pomóc Ci się skoncentrować na grze, a nie na konfiguracji.

Jeden pilot do całkowitej kontroli Nie Ci trzeba kilku pilotów. Steruj kluczowymi funkcjami listwy dźwiękowej, takimi jak zasilanie, głośność a nawet efekty dźwiękowe, przy pomocy pilota do telewizora Samsung - bezpośrednio z telewizora.

Zsynchronizuj swój zestaw soundbar Samsung HW-S801B/EN 330W z telewizorem bez żadnych przewodów ani podłączania. Użyj wyboru Wi-Fi albo Bluetooth,zespoić się w zaledwie kilku krokach, dzięki temu czas oglądania telewizji będzie jeszcze przyjemniejszy dzięki kinowemu dźwiękowi zestawu Soundbar.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.