Menu

Sony HT-S400

Cechy produktu
  • Producent Sony 
Opis

2.1-kanałowy soundbar z bezprzewodowym subwooferem o znacznej mocy | HT-S400 Kinowy dźwięk dzięki technologii S-Force PRO Front Surround Bezprzewodowy subwoofer zapewnia głębsze, bogatsze brzmienie Głośnik X-Balanced Speaker Unit gwarantujący wyraźną mowę podłączanie do telewizora przy pomocy pojedynczego przewodu i złącza HDMI ARC Łączność Bluetooth umożliwia bezprzewodową transmisję strumieniową dźwięku Dźwięk, który otacza zewsządSoundbar łączy wysoką jakość dźwięku Dolby Digital z naszą technologią wirtualnego dźwięku przestrzennego S-Force PRO Front Surround.

Dzięki emulacji filmowego dźwięku przestrzennego wynajdziesz się w samym centrum wydarzeń ulubionych filmów. Dźwięk przestrzenny dla każdegoFirmowa technologia przetwarzania cyfrowego pola dźwiękowego rekonstruuje wirtualne, przestrzenne pole dźwiękowe z zastosowaniem wyłącznie przednich głośników.

Dzięki niej uzyskasz bogaty, kinowy dźwięk przestrzenny. Wyraźne dialogi i konkretny dźwiękUzupełniające się głośniki o wielkiej mocy wypełniają cały pokój czystym dźwiękiem o szerokim zakresie. Słyszalność mowy zwiększają takie technologie, jak głośniki X-Balanced Speaker Unit czy zawieszenie z niezależnymi nacięciami.

Dzięki nim nie umknie Ci żadne słowo w oglądanym filmie lub programie telewizyjnym. X-Balanced Speaker UnitZastosowanie w przednich głośnikach modułów głośnikowych X-Balanced Speaker Unit w profilu prostokąta zwiększa powierzchnię membrany i obniża amplitudę jej ruchów bez zmiany ciśnienia akustycznego.

Rezultat to mniejsze zniekształcenia i czystszy wokal. Zawieszenie z niezależnymi nacięciamiZastosowane w głośniku X-Balanced Speaker Unit zawieszenie z niezależnymi nacięciami poprawia symetrię amplitudy pionowej, konieczną do uzyskania czystego dźwięku.

zezwalają na to stosownie rozmieszczone nacięcia na brzegu membrany, kompensujące naprężenia we wnętrzu i na zewnątrz. Intensywniejsze, bogatsze basy160-milimetrowy bezprzewodowy subwoofer o szerokiej mocy rozszerza głębię i dostatek tonów niskich.

Przyjemność stosowaniaProjektanci soundbara zadbali o jego bezstresowe wykorzystywanie, wprowadzając różnorodne funkcje - od intuicyjnych elementów sterujących po łączność bezprzewodową. Komfortowa obsługaNowy, prosty pilot dobrze leży w ręce i jest łatwy, instynktowny w użyciu.

Znajdujące się na nim przyciski między innymi regulację głośności i ustawień dźwięku. Wybierz dźwięk dla siebie Soundbar ma szereg trybów dźwięku dostosowanych do najróżniejszych warunków oglądania lub słuchania.

Tryb Głos udoskonala słyszalność dialogów, Noc umożliwia oglądanie bez budzenia domowników, a Pola dźwiękowe wzbogaca charakterystyczne, stereofoniczne ścieżki dźwiękowe konsekwencją przestrzennym. Komfortowy ekran OLEDZnajdujący się na soundbarze wyświetlacz OLED pozwala rzutem oka sprawdzić stan funkcji obsługiwanych pilotem, takich jak źródło dźwięku, głośność i ustawienia dźwięku: Pola dźwiękowe, Głos i Noc.

Łatwa obsługa telewizorów BRAVIADzięki integracji interfejsu użytkownika ustawienia soundbara samoczynnie pojawiają się w menu "prędkie ustawienia" telewizora BRAVIA. O sporo łatwiej jest więc regulować ustawienia dźwięku i głośności.

Stylowe wzornictwo i możliwość montażu na ścianieSoundbar dobrze wpisuje się w aranżację domowego salonu. Ma płaski tył, prosto zainstalować go na ścianie. Odtwarzaj ulubioną muzykęZakres zastosowań tego soundbara nie kończy się na oglądaniu filmów i telewizji - to na dodatek wspaniałe rozwiązanie do odtwarzania muzyki.

technika Bluetooth zezwala na bezprzewodową transmisję muzyki ze smartfona, tabletu lub notebooka. Przygotowania trwające sekundySoundbar jest wyekwipowany w łącze HDMI ARC i wejście optyczne, zatem łatwo podłączysz go do najróżniejszych telewizorów, aby czerpać więcej przyjemności z oglądania filmów i słuchania muzyki.

Z myślą o naturzeNasze produkty powstają z myślą o najwyższej jakości dźwięku, nie zapominamy jednak o środowisku naturalnym. W tylnej obudowie subwoofera wykorzystaliśmy nasze firmowe tworzywo sztuczne z recyklingu - świadectwo troski Sony o ograniczenie wpływu produktów na środowisko.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.