Menu

Spawarka inwertorowa IGBT 230V, 160A

Cechy produktu

  • Producent graphite 

Opis

Spawarka inwertorowa GRAPHITE (nr ref. 56H808) to rewelacyjne urządzenie do realizowania amatorskich i półprofesjonalnych prac spawalniczych. Dzięki napięciu 230V może być zasilana ze zwykłego gniazdka sieciowego.

użycie tranzystorów bipolarnych wielkiej mocy zapewnia efektywną pracę urządzenia i dokładne sterowanie prądem spawania. Funkcja "Hot Start" usprawnia zapalenie łuku i rozpoczęcie cyklu spawania.

szczególnie niska masa urządzenia (5.6 kg) oraz wygodny uchwyt, prosty transport urządzenia. Pełne wyposażenie w kable, maskę i młotek pozwalają zacząć pracę natychmiast po zakupie urządzenia. Zastosowanie wentylatora chłodzącego, a także zabezpieczenia przeciwzwarciowego zapewnia długą i bezawaryjną pracę spawarki.

Urządzenie wyekwipowano w rozciągliwy i wytrzymały kabel zasilający w powłoce gumowej o długości 2m, przeznaczony także do zastosowań mistrzowskich i przemysłowych jednocześnie w środku jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.