Menu

Dolnopłuk JANTAR biały

Cechy produktu

  • Producent Inter-Sano 

Opis

Dolnopłuk klawiszowy "Jantar"

JANTAR to zbiornik o specyficznym profilu i niewielkich rozmiarach. Wypróbowane materiały i wykorzystanie styropianowej wkładki we wnętrzu zbiornika zagwarantuje ciche napełnianie, a także zapobiega zjawisku skraplania się wody na zewnętrznych ściankach zbiornika.

JANTAR to zbiornik o unikalnym kształcie i niewielkich wymiarach. Wypróbowane materiały, a także użycie styropianowej wkładki we wnętrzu zbiornika zapewnia ciche napełnianie, a także zapobiega zjawisku skraplania się wody na zewnętrznych ściankach zbiornika.
Klawisz STOP zezwala na zatrzymanie wypływu wody w dowolnym momencie, wywołując że nie trzeba zużywać więcej wody, aniżeli jest to konieczne. Dlatego też JANTAR wyposażony jest w zawór dopływowy z czułym pływakiem. Pozwala na on użytkownikowi samodzielne ustawienie poziomu wody w zakresie od 3 do 8l asygnowanej do spłukiwania miski.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.