Menu

TWINPOL Zestaw 3in1 chusteczki + sp.powietrze + zestaw LCD

Opis

zestaw środków czyszczących o szerokim zastosowaniu, między innymi do czyszczenia: monitorów, obudów komputerów i peryferii komputerowych. Komplet posiada: - Płyn czyszczący do ekranów LCD – środek o specjalnej formule, dedykowany do czyszczenia ekranów LCD/LED/TFT, notebooków, monitorów, smartfonów, a także innych urządzeń zaopatrzonych w tego typu wyświetlacze.

Płyn o objętości 250 ml w zestawie z miękką ściereczką wytworzoną z mikrofibry. - Sprężony gaz czyszczący – preparat, który genialnie się sprawdza do usuwania skażeń z części, których nie można czyścić na mokro.

Służy do wydmuchiwania kurzu i innych zabrudzeń z trudno przystępnych miejsc klawiatur, drukarek, podzespołów komputerowych i innych urządzeń biurowych. Objętość 400 ml. - Ściereczki czyszczące do ekranów LCD – miękkie i delikatne ściereczki asygnowane do czyszczenia ekranów LCD/LED/TFT.

Skutecznie czyszczą wyświetlacze nie pozostawiając mikrorys. Opakowanie gromadzi 100 szt. Nawilżanych ściereczek celulozowych.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.