Menu

Moskitiera na drzwi na magnesy Bros czarna 160x220cm

Cechy produktu
  • Producent BROS 
Opis

Siatka przeciw komarom na drzwi firmy Bros to świetne rozwiązanie na czas wiosennych i letnich miesięcy, kiedy obserwujemy wzmożoną aktywność tych i innych latających owadów, będących czasem prawdziwym utrapieniem.

Ta magnetyczna siatka ma za zadanie chronić pomieszczenia przed inwazją owadów, wyjątkowo w domach z balkonami, na tarasach, werandach itd. Możemy dzięki niej cieszyć się świeżym powietrzem poprzez całą dobę, nie obawiając się, nieproszonych gości i nie będąc narażonym na ukąszenia, które mogą wywoływać alergię.

Siatka przeciw owadom na drzwi jest łatwa w konstrukcji idopasować ją do swych potrzeb. Na dodatek przed owadami chronią nas umieszczone wzdłuż niej magnesy.Bros siatka magnetyczna na drzwi - cechy:- chroni przed owadami przez całą dobę- jej wymiary to 100x220 cm,zintegrować ją do przeróżnych rodzajów drzwi- łatwo ją zamontować- jest odporna na zabrudzenia- umieszczone na całej długości siatki magnesy, powodują, że mamy ułatwione przechodzenie poprzez drzwi, a siatka zamyka się poprzez cały czas broniąc nas przed owadami- siatka składa się z dwóch części- jest niezwykle oporna - zawsze siatka szczelnie sie zamyka, co sprawia, iż owady nie mają szans przedostać się w żaden sposób do mieszkania

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.