Menu

Oprysk na komary i kleszcze Natural Shield Green Pest 1L.

Cechy produktu
  • Producent Green Pest 
  • Przeznaczenie komary, kleszcze 
Opis
Naturalny oprysk na komary, kleszczy i inne insekty Natural Shield Green Pest® 5l. Oprysk na komary i kleszcze Green Pest jest sprawdzonym preparatem ochronnym. Natural Shield to skoncentrowana formuła opracowana w laboratoriach w USA. Skrupulatnie dobrana receptura naturalnych aromatów i olejków skutecznie odstrasza komary i kleszcze. 1l preparatu wystarczy na aż 15 l oprysku, którym pokryjesz powierzchnie aż 150m².

Natural Shield To organiczny oprysk na komary i kleszcze, który nie zawiera toksycznych substancji. Psy, koty oraz dzieci mogą korzystać z ogrodu odrazu po wykonaniu oprysku!

Na ile wystarcza naturalny oprysk na kleszcze Natural Shield? 5l preparatu 75l oprysku 750m² powierzchni


Oprysk na komary Green Pest to towar do odstraszania komarów i kleszczy. Stosuję się go na zewnątrz, w ogrodzie, na trawnikach, drzewach, krzewach, kwiatach, architekturze ogrodowej.

Kiedy pryskać?

W celu uzyskania najkorzystniejszych efektów, środek Natural Shield powinien użytkowany być na 2 tygodnie przed pojawieniem się insektów. Preparatu nie należy rozpylać po deszczu, a po wystąpieniu silnych opadów zabieg należy powtórzyć.

Karta do usuwania kleszczy w pakiecie!

Karta przeciw kleszczom powinna być obowiązkowym wyposażeniem podczas każdej leśnej wędrówki czy wyjazdu w miejsca gdzie występują kleszcze. Zwłaszcza jeśli zapomniałeś użyć ochronnego preparatu na kleszcze. Wczesne wykrycie i usunięcie kleszcza (do 24h) wielokrotnie zniża ryzyko groźnej infekcji.

najkorzystniejszy, naturalny oprysk na komary i kleszcze? Natural Shield! -buduje naturalną barierę przeciw komarom i kleszczom
- Skoncentrowana formuła naturalnych olejków i aromatów z USA
- Bezpieczny, nietoksyczny, naturalny

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.