Menu

Środek na pchły w domu. Preparat Stop Owadom spray 550ml.

Cechy produktu
  • Producent Asplant 
  • Przeznaczenie prusaki, karaluchy 
Opis
Skuteczny preparat na pchły do pomieszczeń STOP OWADOM. Środek na pchły w domu.
Środek na pchły w domu to spray w formie mikrokapsułek przeznaczony do zwalczania pcheł w pomieszczeniach. Kiedy posiadasz zwierzęta domowe to tylko kwestia czasu kiedy zorientujesz się, iż kot albo pies przyniósł do domu pchły. Zakładasz zwierzakowi obrożę, lub zakraplasz kark a pchły uciekają. Po jakimś czasie na Twoich nogach i rękach mogą pojawić się nieznaczne czerwone ugryzienia pcheł. Pchły składają również jajeczka w dywanie, szczelinach parkietu itp. Zwalczanie pcheł w domu nie należy do prostych. Pomoże w tym STOP OWADOM DOMOWYM - skuteczny preparat na pchły w domu.
Preparat, który pozwoli wytępić pchły w domu

Zamknięcie preparatu w mikrokapsułkach sprawia, że zawarte w preparacie substancje czynne uwalniają się niezwykle powoli przez specjalną membranę. Długie działanie zwiększa szansę zwalczenia nie tylko dorosłych pchełw dodatku tych, które wyklują się dopiero z jajeczek. Mikrokapsułkowany preparat na pchły przywiera również do owadów, które zanoszą go w miejsca swoich zgromadzeń i gniazd. Płyn na pchły przeznaczony jest do profesjonalnej dezynsekcji i użytkowania powszechnego.

Możesz spryskać tym preparatem legowisko psa czy kota oraz jego okolicę jak równiż psią budę. Nie używaj preparatu bezpośrednio na zwierzęta domowe!


właściwości

- sprawny środek w sprayu w formie mikrokapsułek
- Silne substancje czynne zapewnią wydajne działanie preparatu
- Preparat na pchły asygnowany do profesjonalnej dezynsekcji i wykorzystywania powszechnego
- Butelka z triggerem usprawnia aplikację na wybrane powierzchnie
- pokaźna pojemność 550 ml

użycie

- preparat na pchły


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.