Menu

Głośnik Auna Karaboom 100

Cechy produktu

  • Producent Auna 
  • Kolor biały, czarny 
  • Moc 120 W

Opis

Auna Karaboom 100 to potężnie brzmiąca wieża do karaoke, która zniewoli każdego fana muzyki nie tylko funkcją karaoke,na dodatek wysoka jakością wykonania. Do podstawowego wyposażenia kompaktowej kolumny Karaboom 100 2.1 należy panel 2-w-1 z dwoma łączami USB.

Port USB pozwala na odtwarzanie plików MP3, natomiast poprzez drugi port USB można ładować dodatkowo wszystkie urządzenia z odpowiednim złączem. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji bezprzewodowego przesyłania muzyki z tabletu, smartfona lub odtwarzacza MP3 do głośnika poprzez Bluetooth.

Wtedy ich baterie mogą być zasilane bezpośrednio z Karaboom 100, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie w wielogodzinnym, strumieniowym przesyłaniu muzyki. Uchwyt na tablet na górze urządzenia i przeciwpoślizgowa półka na smartfony komfortowe korzystanie z tych maszyn.

Dopełnieniem repertuaru opcji podłączeń stanowi wejście stereo RCA AUX IN, otwierające dostęp zestawom stereo i odtwarzaczom CD. Dla tych, którzy chcą być na bieżąco lub słuchać najnowszych hitów, głośnik wieżowy sluży wbudowanym radiem FM z anteną przewodową.

Moc 60 W RMS / 120 W zezwala na odtwarzanie treści muzycznych, wyśmienitych brzmieniowo. Subwoofer OneSide zagwarantuje wyjątkowo bogate basy i dźwięki wypełniające pomieszczenie. Dzięki ergonomicznym wymiarom głośnik podłogowy zajmuje mało miejsca.

Jego krystaliczny design sprawia,prosto komponuje się z każdym wnętrzem. Nieprzeciętne doznania dźwiękowe i przemyślane dodatki: kolumna wieżowa auna Karaboom 100.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.