Menu

Głośnik Blaupunkt BT07

Cechy produktu

  • Producent Blaupunkt 
  • Kolor czarny 

Opis

Głośnik mobilny Blaupunkt BT07LED Głośnik bezprzewodowy Głośnik mobilny Blaupunkt BT07LED w sobie możliwość bezprzewodowego odtwarzania muzyki z dziewięcioma efektami świetlnymi, realizowanymi za pomocą zastosowanych diod LED.

Jeden z efektów może z powodzeniem służyć za lampkę nocną. Oprócz funkcjonalności, która z pewnością uwydatni Cię z tłumu, możesz także odtwarzać pliki MP3 zapisane na kartach microSD, a dzięki zastosowanemu tunerowi FM słuchać także swej ulubionej stacji radiowej.Możesz także podłączyć dodatkowe źródła dźwięku za pomocą gniazda AUX.

Wszystkie te funkcje i nietuzinkowy wygląd urządzenia sprawią, że codzienne korzystanie z tego głośnika dostarczy Ci samej radości i będzie wspaniałym kompanem podczas każdej imprezy! Służbowy wyjazd, impreza ze znajomymi, prezentacja nie będą już problemem.

przy pomocy bezprzewodowego połączenia Bluetooth nie Ci potrzeba już pełnego okablowania, żeby pochwalić się wszystkim swoją ulubioną muzyką lub stworzyć tło do odtwarzanych filmów iprezentacji. Technika zezwala na połączenie z systemem Bluetooth telefonu GSM i jego współpracę z mikrofonem i głośnikami przednimi w samochodzie.

Wysoka sprawność dźwięku konstrukcja głośnika mobilnego Blaupunkt BT07LED powoduje, iż wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływająna charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologie wykorzystane razem z progresywną konstrukcją układu skutkują niezwykłą ekspresją przejrzyście czystego dźwięku najwyższej jakości.

Twoje uszy na pewno to docenią. W ramach głośnika osiągalna jest regulacja mocy. Z zastosowanym potencjometrem dobierzesz znakomitą dla siebie głośność, a przyzastosowanych w głośniku technologiach wszystkie zniekształcenia na wysokiej głośności zredukowane zostały do minimum.

Możesz zatem bez problemu pokazać sąsiadom, czego warto posłuchać w tym tygodniu. Interesujący optycznie głośnik nie zajmuje mnóstwo miejsca, przy rozmiarach 75 (szer.) x 117 (wys.) x 46 (gł.) mm kierowano się komfortem użytkownika docelowego.

Zadbano aby po podłączeniu go do stanowiska roboczego, w dalszym ciągu znajdzie się miejsce na kolejny monitor lub widoczne dokumenty. Stanie na wysokości zadania w nawet najistotniej wymagających wnętrzach. Głośnik pozwoli Ci na pełną integrację ze stanowiskiem pracy dostosowaną do Twoich potrzeb.

W prosty sposób podłączysz do niego różne urządzenia w szybki sposób zmieniając miejsce pracy w centrum domowej rozrywki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.