Menu

Głośnik Blaupunkt BT13

Cechy produktu

  • Producent Blaupunkt 
  • Kolor szary 

Opis

Stylowy, a zarazem ergonomiczny głośnik Bluetooth stwarzający czysty dźwięk, to znakomita ozdoba każdego wnętrza. Jest niezastąpiony w trakcie odtwarzania muzyki ze smartfonów, tabletów i innych kompatybilnych sprzętów.

Może być tłem do rozmów w gronie rodziny i przyjaciół zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie czy na tarasie. Oryginalne wzornictwo i stonowana kolorystyka pozwoli wkomponować to urządzenie w każde progresywne wnętrze.

Funkcja Bluetooth pozwoli na odsłuch wybranych utworów zapisanych w bibliotekach muzycznych wielu sprzętów przenośnych. Ponadto, zaimplementowany odtwarzacz kart microSD (do 32GB) umożliwi słuchanie wybranej muzyki zapisanej na tego typu nośnikach.

dostępne złącze AUX może być wykorzystane do podłączenia wszystkich innych sprzętów zewnętrznych, które nie posiadają możliwości bezprzewodowej transmisji sygnału audioposiadają wyjście liniowe lub słuchawkowe.

mobilny odtwarzacz MP3 albo choćby odtwarzacz kasetowy mogą otrzymać „nowe życie". Zaimplementowany tuner FM z pamięcią 60 stacji, usatysfakcjonuje osoby, które nie rozstają się ze słuchaniem swojej ulubionej rozgłośni radiowej lub chcą na bieżąco śledzić tematy w serwisach informacyjnych.

Wewnętrzny akumulator (1200mAh), ładowany poprzez złącze microUSB, pozwala na jednym cyklu odtwarzać muzykę przez ok. 3-4 godziny. To wystarczająca liczba czasu, żeby zapewnić użytkownikowi towarzystwo ulubionych dźwięków, o których jakość zadba wzmacniacz stwarzający moc wyjściową 2x5Watt RMS, podłączony do dwóch szerokopasmowych głośników.

Urządzenie może ponadto pracować podczas ładowania akumulatora. Obudowa urządzenia została stworzona z wysokiej jakości tworzyw pokrytych specjalną gumowaną warstwą, a maskownica głośnika wykończona jest szaro-czarnym, stonowanym materiałem ubraniowym, co pozwala uzyskać niezwykle niebanalny wygląd.

Oryginalny design, subtelny odcień oraz wysoka jakość urządzenia, to niezaprzeczalne argumenty za tym, aby go mieć!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.