Menu

Głośnik Blaupunkt MB06

Cechy produktu

  • Producent Blaupunkt 
  • Kolor czarny 

Opis

System audio MB06 producenta Blaupunkt to najwyższej jakości przenośny sprzęt nagłaśniający, który zapewni znakomite doznania muzyczne w każdych warunkach. To urządzenie jest nieprzeciętnym rozwiązaniem podczas wszystkiego rodzaju imprez plenerowych i domowych.

konkretna konstrukcja, konkretny wzmacniacz, spora liczba źródeł dźwięku i konkretna moc 500W czynią z systemu MB06 obowiązkowe wyposażenie każdej imprezy i nadzwyczajną alternatywę dla zwykłych radioodtwarzaczy czy wież muzycznych.

Niezwykła funcjonalność wbudowany moduł Bluetooth zezwala na bezprzewodowe odtwarzanie swojej ulubionej muzyki z maszyn mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Na przednim panelu znajduje się port USB i slot na karty SD o maksymalnej obszerności do 32 GB, umożliwiając użytkownikowi także odtwarzanie plików audio zapisanych na kartach SD lub wszelkiego rodzaju przenośnych pamięciach USB.

Kolejnym wejściem, znajdującym się na bocznej ściance pokrywy głośnika, jest port AUX, dzięki któremu możliwe jest podłączenie wszystkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszych aktualnie formatach audio, czyli MP3 i WMA.

MB06 także wbudowany tuner FM z możliwością zapamiętania 99 stacji, co pozwoli Ci słuchać swej ulubionej rozgłośni bez potrzeby każdorazowego wyszukiwania częstotliwości. Wbudowany equalizer Dźwięk możesz dopasować do swych preferencji oraz obecnie słuchanej muzyki, dzięki equalizerowi oferującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz oraz news.

Oprócz tego urządzenie posiada odrębną regulację basów i sopranów wykonywaną przy pomocy pokręteł na głównym panelu. Funkcja karaoke zastosowana funkcja karaoke z dołączonym mikrofonem przewodowym pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni dużo frajdy, jednocześnie dzieciom jak i dorosłym.

Włącz podkład swojej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady! Wygoda używania Oprócz zalet wynikających ze specyfikacji technologicznej systemu, mocną stroną MB06 jest w dodatku ergonomia i wygoda używania.

Urządzeniem możesz sterować zdalnie za pomocą dołączonego pilota, użyteczny uchwyt pozwoli luźno przemieszczać głośnik, a gumowe podkładki i trafna waga to gwarancja, iż sprzęt będzie stał jednostajnie na każdej płaskiej powierzchni.

Jeśli chciałbyś wziąć MB06 np. Na piknik, zaimplementowany akumulator pozwoli na 3,5 godziny odsłuchu bezprzewodowego. Gdy energia w akumulatorze zacznie się wyczerpywać, za każdym razem możesz podłączyć głośnik do zasilania sieciowego.

Czas pełnego naładowania akumulatora wynosi zaledwie 5 godzin....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.