Menu

Głośnik Blaupunkt MB10

Cechy produktu

  • Producent BLAUPUNKT 
  • Kolor czarny 

Opis

System audio MB10 producenta Blaupunkt to najwyższej jakości mobilny sprzęt nagłaśniający, który zapewni rewelacyjne doznania muzyczne w każdych warunkach. Spełni oczekiwania zarówno podczas wszystkiego typu imprez plenerowych oraz jako źródło dźwięku w domu czy miejscu pracy.

Przemyślana, konkretna i zwarta budowa, mocny wzmacniacz, pokaźna liczba źródeł dźwięku, a także solidna moc 600W czynią z systemu MB10 perfekcyjną alternatywę dla zwykłych radioodtwarzaczy czy wież muzycznych.

Niezwykła funcjonalność zastosowany moduł Bluetooth zezwala na bezprzewodowe odtwarzanie swej ulubionej muzyki z urządzeń przenośnych takich jak smartfony czy tablety. Na przednim panelu znajduje się port USB oraz slot na karty SD o maksymalnej obszerności do 32 GB.

Dzięki tym złączom możliwe jest odtwarzanie plików audio zapisanych na kartach SD lub wszystkiego rodzaju przenośnych pamięciach USB. Kolejnym wejściem, znajdującym się na bocznej ściance pokrywy głośnika, jest port AUX, dzięki któremu realne jest podłączenie wszelkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku.

Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszych obecnie formatach, czyli MP3 i WMA. MB10 ponadto zaimplementowany tuner FM z możliwością zapamiętania 99 stacji, co pozwoli Ci słuchać swej ulubionej rozgłośni bez zapotrzebowania każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.

wbudowany equalizer Dźwięk możesz przypasować do swych preferencji oraz obecnie słuchanej muzyki, dzięki equalizerowi oferującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz oraz news. Oprócz tego urządzenie posiada odrębną regulację basów i sopranów realizowaną za pomocą pokręteł na głównym panelu.

Funkcja karaoke zaimplementowana funkcja karaoke z załączonym mikrofonem przewodowym pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni dużo frajdy, jednocześnie dzieciom jak i dorosłym. Włącz podkład swojej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady!

Wygoda stosowania Oprócz zalet wynikających ze specyfikacji technologicznej systemu, solidną stroną MB10 jest ponadto ergonomia oraz wygoda używania. Urządzeniem możesz sterować zdalnie przy pomocy załączonego pilota, a użyteczny uchwyt teleskopowy, a także kółka pozwolą swobodnie je przemieszczać.

Jeśli chciałbyś zabrać MB10 np. Na piknik albo imprezę w ogrodzie, wbudowany akumulator pozwoli na 3,5 godziny bezprzewodowego odsłuchu. Gdy energia w akumulatorze zacznie się wyczerpywać, zawsze możesz podłączyć głośnik do zasilania sieciowego.

Czas pełnego naładowania akumulatora wynosi 7 godzin....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.