Menu

Głośnik Blaupunkt PA12

Cechy produktu

  • Producent BLAUPUNKT 
  • Kolor czarny 

Opis

mistrzowski system audio Blaupunkt PA15 Czarny BEZPRZEWODOWA MOC pełna moc muzyczna systemu PA15 wynosi 700 W. Tak pokaźna wartość w połączeniu z odpowiednią konfiguracją zagwarantuje niesłychane doznania akustyczne.

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i po podpięciu do zasilania sieciowego. Czas pracy na akumulatorze to 3,5 godziny, natomiast czas potrzebny do pełnego naładowania wynosi 9 godzin.

na dodatek za pomocą gniazda na tylnym panelu realne jest podłączenie zewnętrznego akumulatora o napięciu 12 V. NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ zaimplementowany moduł Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z większości maszyn mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Z tyłu pokrywy znajdują się panel sterujący oraz komplet złącz - wejście, a także wyjście AUX, port USB, a także czytnik kart SD o maksymalnej objętości do 32 GB. Muzyki słuchać możesz więc z wszelkiego typu pamięci przenośnych i maszyn przenośnych podłączonych za pomocą przewodu.

Urządzenie odtwarza wszystkie pliki zapisane w formacie MP3/WMA. Dzięki equalizerowi oferującemu tryby: normal, rock, pop, classic, jazz i news, dźwięki możesz dopasować do swych upodobań. Na tylnym panelu znajdują się w dodatku pokrętła do regulacji wysokich i niskich częstotliwości.

WYGODA stosowanIA Całym systemem możesz wygodnie sterować zdalnie dzięki dołączonemu do zestawu pilotowi. Dla Twojej wygody, system wyposażony został jeszcze w kółka, a także wysuwany uchwyt, dzięki którym można go bezpiecznie transportować, a znajdujące się w dolnej części pokrywy gniazdo do statywu pozwala na jego jednostajne zamocowanie, gdy stosowany jest stacjonarnie.

FUNKCJA KARAOKE Kolejną cechą eksponującą PA15 jest funkcja karaoke z mikrofonem, która uatrakcyjni każde przyjęcie, a każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak gwiazda estrady. Wspólne śpiewanie to wyśmienita zabawa jednocześnie dla dzieci, jak i dorosłych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmocniej wymagających klientów urządzenie posiada niezależną regulację barwy dźwięku mikrofonu w zakresie wysokich i niskich częstotliwości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.