Menu

Głośnik Blaupunkt PA20

Cechy produktu

  • Producent BLAUPUNKT 

Opis

mistrzowski system audio PA20LED jest odpowiedzią na wymagania najszczególniej wymagających użytkowników, lubiących znakomitą jakość dźwięku i świetne wykonanie sprzętu muzycznego. Solidna pokrywa, potężny wzmacniacz, a także wysokiej jakości komponenty to tylko kilka cech tego urządzenia, które sprawią, iż PA20LED znakomicie sprawdzi się jednocześnie w siłowni, salonie SPA czy klubie fitness, jaki i w trakcie przyjęcia w domu czy ogrodzie.Korzyści: całkowita moc muzyczna systemu PA20LED, wynosząca 800 W, w połączeniu z odpowiednią konfiguracją, zapewnia niezapomniane doznania akustyczne i zapewni optymalne nagłośnienie nawet w pokaźnych pomieszczeniach albo plenerze.

Dzięki zaimplementowanemu modułowi Bluetooth, przez profil audio streaming (A2DP), możemy bezprzewodowo odtwarzać muzykę ze smartfonów albo tabletów i nadać rytm wielu codziennym czynnościom. Wyposażenie modelu PA20LED w funkcję TWS (True Wireless Stereo) umożliwia bezprzewodowe połączenie ze sobą dwóch urządzeń.

Oznacza to, iż muzykę można odtwarzać jednocześnie z dwóch jednakowych głośników. Jeśli nie dysponujemy mobilnym urządzeniem z plikami muzycznymi albo modułem Bluetooth, dzięki wbudowanemu tunerowi FM z pamięcią 99 stacji, nadal możemy korzystać z możliwości jakie daje PA20LED.

Funkcja zaprogramowania kanałów sprawi, że nie trzeba każdorazowo po uruchomieniu systemu, wyszukiwać ulubionych rozgłośni radiowych. Z tyłu pokrywy znajdują się panel sterujący oraz komplet złącz - wejście AUX, port USB i czytnik kart SD o maksymalnej obszerności do 32 GB.Muzyki możemy więc słuchać z wszelkiego rodzaju pamięci przenośnych oraz urządzeń przenośnych podłączonych do systemu PA20LED przy pomocy przewodu.

Urządzenie odtwarza wszystkie pliki zapisane w formacie MP3/WMA. Kolejną cechą eksponującą PA20LED jest funkcja karaoke, która uatrakcyjni każde przyjęcie. Do systemu dołączony jest mikrofon, dzięki któremu bez przeszkód można zacząć przygodę z estradą.

Karaoke to genialna zabawa zarówno dla niepokaźnych, jak i znacznych wielbicieli śpiewania. Wyposażenie urządzenia w oświetlenie LED powoduje, iż możemy jeszcze bardziej podkręcić charakter imprezy i wczuć się w koncertowe klimaty.

Jeśli chcielibyśmy zabrać PA20LED na piknik lub imprezę w ogrodzie, zaimplementowany akumulator pozwoli na 3,5 godziny bezprzewodowego odsłuchu. Gdy energia w akumulatorze zacznie się wyczerpywać, za każdym razem możemy podłączyć głośnik do zasilania sieciowego.

Czas pełnego naładowania akumulatora wynosi 7 godzin....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.