Menu

Głośnik Blaupunkt PA25

Cechy produktu

  • Producent BLAUPUNKT 

Opis

System audio PA25marki Blaupunkt to artykuł wykonany po to, żeby spełniać oczekiwania użytkowników ceniących sobie rewelacyjną jakość dźwięku w każdych warunkach.konkretna pokrywa, szczególnie mocny wzmacniaczczywysokiej jakości membrany głośników, to tylko kilka cech tego produktu, które sprawią, iż będzie on perfekcyjny do Twojej producenta, siłowni, salonu SPAczy fitness, a także uświetni przyjęcie w domu albo ogrodzie.

Korzyści: kompletna moc muzyczna systemu PA25 wynosi1900 Watt, tak znaczna wartość w połączeniu z odpowiednią konfiguracją zapewnia nieprzeciętne doznania akustyczne zaimplementowany moduł Bluetoothpozwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z większości maszyn mobilnych, takich jak smartfony czy tablety Z tyłu obudowy znajduje siępanel sterującyorazkomplet złącz - wejście i wyjście AUX, port USB oraz czytnik kart SDo maksymalnej obszerności do 32 GB.

Muzyki słuchać możesz więc z wszelkiego rodzaju pamięci mobilnych, a także maszyn przenośnych podłączonych przy pomocy przewodu. Jeśli nie dysponujesz przenośnym urządzeniem z plikami muzycznymi lub modułem Bluetooth, nadal możesz słuchać muzyki dziękiwbudowanemu tunerowi FM z pamięcią aż 99 stacji Kolejną cechą akcentującą PA25 jestfunkcja karaoke z dołączonym mikrofonemprzewodowym, która uatrakcyjni każde przyjęcie, na którym każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda estrady...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.