Menu

Głośnik Blaupunkt PS10

Cechy produktu

  • Producent BLAUPUNKT 

Opis

Najnowszy system audio producenta Blaupunkt PS10DB jest wyśmienitym rozwiązaniem dla zapewnienia odpowiedniego poziomu głośności i uzyskania dźwięku z wielu przeróżnych źródeł. Urządzenie wbudowany moduł Bluetooth, dzięki któremu można odtwarzać ulubione utwory zapisane w pamięci smartfona, tabletu czy komputera, a jeśli są one połączone z Internetem, możliwe jest korzystanie z wielu rozgłośni internetowych i niezliczonych serwisów muzycznych.

Głośnik wyposażony jest w czytnik kart SD i złącze USB. Podłączając kompatybilne nośniki o maksymalnej pojemności do 32 GB, można odtwarzać pliki muzyczne zapisane w formacie MP3 i WMA. Na górnym panelu urządzenia zlokalizowane jest dodatkowo gniazdo AUX, dzięki któremu do głośnika możemy podłączyć mnóstwo innych źródeł dźwięku, takich jak przenośny odtwarzacz MP3,również mikser muzyczny lub konsolę DJ.

PS10DB wyposażony jest też w tuner FM, który umożliwia zapamiętanie do 40 przystępnych stacji radiowych i ich wygodne odsłuchiwanie, bez konieczności każdorazowego strojenia. Najnowszy w portfolio marki system audio ma wzmacniacz stwarzający solidną moc maksymalną na poziomie 1200 Wattów, co daje możliwość nagłośnienia całkiem obszernej imprezy.

stosowne ustawienie dźwięku gwarantuje zastosowany equalizer z sześcioma trybami: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Country. Obsługę całego głośnika usprawnia dołączony pilot zdalnego sterowania. Kolejną ważna funkcją PS10DB jest funkcja karaoke, z załączonymi w komplecie dwoma mikrofonami bezprzewodowymi.

starczy je uruchomić, dostroić barwę i jakość dźwięku za pomocą stosownych pokręteł do regulacji głośności wyjściowej, tonów niskich i wysokich oraz echa i można zacząć śpiewać. O dopełniające efekty zadba, umieszczone z przodu i na górze urządzenia, kolorowe oświetlenie LED z ośmioma rozmaitymi trybami.

Wyłącz światło, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady! Efekty świetlne na suficie pozwolą stworzyć Ci klimat disco. Urządzenie jednocześnie zasilanie sieciowe jak na dodatek zastosowany akumulator, którego czas ładowania wynosi około 6 godzin, a czas odtwarzania waha się w zakresie od 2 do 4 godzin, w zależności od wybranego poziomu głośności.

Stan naładowania baterii można sprawdzić na wskaźniku umieszczonym na zaimplementowanym w obudowę wyświetlaczu LED. Dzięki uchwytom na górnym panelu i zamocowanym kółkom, głośnik możemy prosto i komfortowo przenosić....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.