Menu

Głośnik JBL BOOMBOX

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Kolor czarny 
  • Moc 30 W

Opis

Głośnik bezprzewodowy JBL Boombox 2 squad Najgłośniejszy boombox producenta JBL Więcej mocy. Jeszcze więcej. Wybierz najgłośniejszy, intensywny dźwięk JBL Signature Pro Sound z naszym najpotężniejszym głośnikiem mobilnym JBL Boombox 2.

Aby każda impreza była tą udaną bez względu na warunki. Konkretne, wibrujące basy Na imprezach tanecznych najważniejsze są basy, więc zadbaj o to, żeby było je prawidłowo słychać. JBL Boombox 2 wspaniale odtwarza niskie tony — tak jak w prawdziwym klubie z nagłośnieniem producenta JBL.

dzięki temu nigdy nie uświadczysz niezręcznej ciszy. Bezustanna impreza - do 24 godzin odtwarzania Dobra zabawa nie powinna szybko się kończyć. Głośnik JBL Boombox 2 ma akumulator wystarczający do 24 godzin odtwarzania, więc możesz bawić się poprzez cały dzień i całą noc.

Impreza bez końca, tylko z JBL. Solidny dźwięk. Przez cały dzień. Na każdej imprezie. Dzięki potężnym basom, nieszablonowemu wzornictwu i czasowi odtwarzania sięgającemu do 24 godzin głośnik JBL Boombox 2 nieprzeciętnie sprawdzi się w każdej sytuacji — równocześnie podczas grilla, jak i na weekendowej wycieczce.

przenośny głośnik o klasie wodoodporności IPX7 gwarantuje konkretny dźwięk poprzez cały dzień i całą noc. By zyskać jeszcze więcej mocy, możesz podłączyć inne głośniki zgodne z funkcją JBL PartyBoost. Głośnik JBL Boombox 2 idealnie odtwarza muzykę, a wbudowany powerbank pozwala ładować inne urządzenia.

Możesz bawić się do rana bez żadnych przerw!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.